Stôl pieskovisko Summer Écoiffier s vodným mlynom a 7 doplnkov od 18 mes

Popis produktu

Stolík na vodu a piesok Summer od francúzskeho Écoiffier je skvelá hračka pre všetkých chlapcov a dievčatá už od 18 mesiacov. Stolík na piesok a vodu je vyhotovený v krásnom modrom vyhotovení, takže zaujme každé dieťa na prvý pohľad. Stolík na záhradu ponúka bohatú sadu doplnkov: krhličku, lopatku, hrabličky, vedierko, sitko na piesok a formičku. Stolík sa podobá na detský hrad a tento dojem umocňuje aj strážna veža s vodnými mlynmi, cez ktoré môže dieťa smelo liať vodu. Jednotlivé časti stolíka sú odnímateľné, dieťa môže stolík naplniť vodou alebo pieskom

Jednotlivé časti stolíka sú odnímateľné a ľahko sa prispôsobia potrebám dieťaťa. Stolík na vodu a piesok je vyhotovený z kvalitného a odolného plastového materiálu. Rozmery tohto multifunkčného detského stolíka sú 50*37*66 cm. Celková výška stolíka je 66 cm. Pri hre so stolíkom sa u detí rozvíja fantázia a predstavivosť, takisto aj jemná motorika. Je to skvelá hračka na detské pieskoviská, do záhrad a dvorov. Rodičia môžu stolík jednoducho zbaliť a zobrať na dovolenku pri mori. S hračkou sa zabaví aj viacero detí, súrodenci aj kamaráti. 

Francúzsky výrobca Écoiffier je spoločnosť s dlhou históriou, ktorá sa venuje výrobe hračiek pre európsky trh. Je známa svojim dôrazom na dizajn, ekologickú výrobu s ohľadom na životné prostredie a kvalitou svojich hračiek. 

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery50 x 37 x 66 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.