Záhradný stôl pieskovisko s vodnou hrou Water&Sand Smoby s krytom a loďka s formičkami od 18 mes

Popis produktu

Záhradný stôl pieskovisko s vodnou hrou Water&Sand od francúzskeho Smoby poteší všetky deti od 18 mesiacov, ktoré sa rady hrajú s pieskom a vodou. Pevný plastový stôl so 4 stabilnými nohami je vyhotovený v nádhernej farebnej kombinácii zelenej, bielej, modrej a červenej, stane sa ozdobou každej záhrady. V stolíku sa nachádzajú dve navzájom oddelené komory - jednu naplníte vodou, druhú pieskom. Obe komory je možné po každej hre prikryť vrchným krytom. K tomuto stolíku dieťa využije 5-dielnu sadu doplnkov, v ktorej sa nachádzajú malé hrabličky, lopatka, lodička a dve formičky do piesku.

Detský stolík na hranie je špecifický svojou multifunkčnosťou. Po zložení vrchného krytu môžu rodičia dať do prázdnych komôr vodu alebo piesok a zábava s formičkami, loďkou a inými hračkami môže začať. Po prikrytí vrchným krytom môžu vaše ratolesti na stolíku kresliťobedovať alebo skladať stavebnice či sa hrať spoločenské hry. Stolík je vybavený aj otvorom pre upevnenie slnečníka (nie je súčasťou balenia), takže sa deti počas horúcich letných dní môžu hrať v príjemnom tieni.

S detským stolíkom na vodu a piesok si vaše dieťa užije veľa zábavných chvíľ a veselých momentov, či už pri hre osamote, so súrodencami alebo s kamarátmi. Pri hre sa u detí rozvíja fantázia, predstavivosť a komunikačné schopnosti. Rozmery detského stolíka sú 69*69*46 cm. Stolík pre deti dosahuje výšku 46 cm, je stabilný a pevný. Jeho kompaktné rozmery umožňujú jeho využitie aj v malých priestoroch, či už na záhrade alebo na terase bytu. Povrch stolíka je chránený anti UV filtrom, vďaka čomu si zachová svoje krásne farby aj po rokoch používania.

Renomovaný francúzsky výrobca Smoby prináša deťom moderné hračky pre deti už celé desaťročia. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Hračky Smoby predstavujú tú najlepšiu voľbu pre každé dieťa.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery69*69*46 cm
Celková výška46 cm
UV filterÁno
Hmotnosť4 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.