Stôl pre záhradníka The Flower Box Garden&Seasons Écoiffier s náradím a doplnkami od 18 mes

Popis produktu

Stôl pre záhradníka The Flowe Box z edície Garden&Season od francúzskeho výrobcu Écoiffier predstavuje krásny darček pre všetkých chlapcov a dievčatá už od 18 mesiacov. Záhradný stolík s rozmermi 43*27,5*31 cm je vyrobený z pevného a odolného plastu v zelenom vyhotovení, takže sa stane ozdobou každého dvora alebo záhrady. Deti sa vďaka nemu naučia sadiť rastlinky, kvetiny, starajú sa o ne, polievajú ich a hravým spôsobom si vytvárajú pozitívny vzťah k prírode a trávia čas na čerstvom vzduchu. Súčasťou stolíka je aj sada náradia, v ktorej sa nachádzajú 2 kvetináče, motyčka, hrabličky, sadiaci kolík, lopatka, krhlička a značky.

Záhradný stolík pomôže deťom s rozvojom jemnej motoriky, hrou na záhradkárov sa približujú svetu dospelých, koncentrujú sa na detaily a hravou formou si rozvíjajú aj logické myslenie a predstavivosť. Stolík pre záhradkárov stojí na 4 pevných nohách, jeho celková výška je 31 cm, je prispôsobený pre malé detské rúčky. Deti si ho môžu naplniť hlinou alebo substrátom a zasadia doň svoje prvé semiačka. Stolík je po obvode vybavený aj odkladacími otvormi, do ktorých si deti po sadení môžu odložiť náradie.

Écoiffier prináša deťom kvalitné detské hračky s originálnym dizajnom, ktoré spĺňajú aj tie najvyššie európske kritériá, preto sú vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery43*27,5*31 cm
Celková výška31 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.