Stôl na kreslenie a tvorenie My Very First Desk Maxi Abrick Écoiffier so stoličkou a vymaľovánky s kockami od 12-36 mes

Popis produktu

Stôl na kreslenie a tvorenie My Very First Desk Maxi Abrick od francúzskeho výrobcu Écoiffier predstavuje vynikajúci darček pre všetky kreatívne deti od 1 do 3 rokov. Zeleno-biely stolík s modrými detailmi je ozdobený obrázkami veselých zvieratiek, farebnými písmenkami a číslami. Na didaktický stolík sa dajú pripojiť 4 veľké kocky, s ktorými sa dieťa učí rozoznať rôzne farby, čísla a spoznáva nové zvieratká. Veselé vymaľovánky s ceruzkami pomôžu deťom rozvíjať si jemnú motoriku, fantáziu a predstavivosť. Jednotlivé doplnky na kreslenie a maľovanie sa dajú odložiť do červeného pohárika, na poličku alebo do modrej zásuvky.

O pohodlie dieťaťa sa postará stolička bez operadla s výškou 20 cm, na ktorej vydrží dieťa sedieť aj po dlhšom čase. Kreatívny stolík je vyrobený z kvalitných plastových materiálov, stojí na 4 pevných a stabilných nohách. Ponúkne deťom dostatok miesta na rozvíjanie svojich umeleckých talentov pri akejkoľvek kreatívnej činnosti. Pri hre na žiakov a učiteľov si taktiež osvoja správne učebné návyky. Rozmery stolíka sú 43*20*48 cm, takže nezaberá veľa miesta a ozdobí každú detskú izbičku. Je maximálne prispôsobený potrebám najmenších detí, ktoré sa s ním zabavia na dlhé roky.

Francúzsky Écoiffier už dlhé roky prináša deťom tie najlepšie hračky, ktoré spĺňajú najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky výrobca originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery43*20*48 cm / 20*20*20 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,83 kg
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.