Stavebnica Abrick Veľký zámok pre princeznú Écoiffier s kočom a princeznou tyrkysový od 18 mes

Popis produktu

Detská stavebnica Écoiffier Abrick Veľký zámok pre princeznú sa bude páčiť všetkým malým princezničkám od 18 mesiacov. Rozprávkový zámok vo farebnej kombinácii tyrkysovej, ružovej a bielej farby obsahuje všetko, čo k takému prostrediu patrí. Malé dievčatká sa budú z detskej stavebnice veľmi tešiť a vydrží im dlhú dobu.

Zámok so štyrmi vežičkami a kráľovskou sieňou je pripravený uvítať švárneho rytiera a krásnu princeznú v ružovom koči s bielym koníkom. Princezná má k dispozícii veľkú jedáleň so stolom a stoličkami a komnate je pripravená pre princeznú kráľovská posteľ. S udatným rytierom si môže pozrieť svoje kráľovstvo z vysokých hradieb. Všetky dieliky tejto detskej stavebnice sú vyrobené z kvalitného plastu bez ostrých hrán. Abrick stavebnica pre dievčatá  sa dá kombinovať s dielikmi a kockami iných stavebníc Abrick od francúzskeho výrobcu Écoiffier. Dieliky sú primerane veľké, ľahko sa skladajú a zároveň sa ľahko rozkladajú.

Écoiffier stavebnice z rady Abrick sú bezpečné, ľahké, farba je nestierateľná a zdraviu neškodná. Vhodné sú zvlášť na rozvoj jemnej motoriky, pozornosti, rozoznávania farieb a pod. Zároveň kreatívnym spôsobom rozvíjajú fantáziu a zaháňajú nudu - dieťa zabavia na dlhé hodiny, či už sa hrá samo alebo s kamarátmi. Vhodné sú tiež do predškolských zariadení.

Francúzsky producent Écoiffier je spoločnosť s dlhou históriou, ktorá sa venuje výrobe hračiek pre európsky trh. Je známa svojim dôrazom na dizajn, ekologickú výrobu s ohľadom na životné prostredie a kvalitou svojich hračiek. Écoiffier využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí. Rozmery stavebnice sú 30*30*36 cm. Stavebnica pre deti je skvelým darčekom pre dievčatá od 18 mesiacov.

Doprava nad 49€
Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery30*30*36 cm
Rozmery balenia59*40*52 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,290 kg
Farbatyrkysová
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné