Stavebnica Abrick Veľký zámok pre princeznú Écoiffier s kočom a princeznou tyrkysový od 18 mes

Doprava zadarmo Doprava zdarma
Výrobca: Écoiffier Kategória: Stavebnice Abrick Kód: ECO3088
36,99 €
19,99
Do zoznamu prianí
Popis produktu

Detská stavebnica Écoiffier Abrick Veľký zámok pre princeznú sa bude páčiť všetkým malým princezničkám od 18 mesiacov. Rozprávkový zámok vo farebnej kombinácii tyrkysovej, ružovej a bielej farby obsahuje všetko, čo k takému prostrediu patrí. Malé dievčatká sa budú z detskej stavebnice veľmi tešiť a vydrží im dlhú dobu.

Zámok so štyrmi vežičkami a kráľovskou sieňou je pripravený uvítať švárneho rytiera a krásnu princeznú v ružovom koči s bielym koníkom. Princezná má k dispozícii veľkú jedáleň so stolom a stoličkami a komnate je pripravená pre princeznú kráľovská posteľ. S udatným rytierom si môže pozrieť svoje kráľovstvo z vysokých hradieb. Všetky dieliky tejto detskej stavebnice sú vyrobené z kvalitného plastu bez ostrých hrán. Abrick stavebnica pre dievčatá  sa dá kombinovať s dielikmi a kockami iných stavebníc Abrick od francúzskeho výrobcu Écoiffier. Dieliky sú primerane veľké, ľahko sa skladajú a zároveň sa ľahko rozkladajú.

Écoiffier stavebnice z rady Abrick sú bezpečné, ľahké, farba je nestierateľná a zdraviu neškodná. Vhodné sú zvlášť na rozvoj jemnej motoriky, pozornosti, rozoznávania farieb a pod. Zároveň kreatívnym spôsobom rozvíjajú fantáziu a zaháňajú nudu - dieťa zabavia na dlhé hodiny, či už sa hrá samo alebo s kamarátmi. Vhodné sú tiež do predškolských zariadení.

Francúzsky producent Écoiffier je spoločnosť s dlhou históriou, ktorá sa venuje výrobe hračiek pre európsky trh. Je známa svojim dôrazom na dizajn, ekologickú výrobu s ohľadom na životné prostredie a kvalitou svojich hračiek. Écoiffier využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí. Rozmery stavebnice sú 30*30*36 cm. Stavebnica pre deti je skvelým darčekom pre dievčatá od 18 mesiacov.

Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery30*30*36 cm
Rozmery balenia59*40*52 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,290 kg
Farbatyrkysová
Export mikrostránkyÁno

Kontakt

Polia s * sú povinné
captcha
loader  Načítavam hodnotenia...