Stavebnica zámok s princeznou Abrick Écoiffier a princ s kočom a nábytkom od 18 mes

Popis produktu

Stavebnica zámok s princeznou Abrick je tým najlepším darčekom pre všetky deti a najmä dievčatká od 18 mesiacov, ktoré majú rady rozprávky o princeznách a princoch. Rozprávkový zámok v odtieňoch ružovej, fialovej a bielej farby so zlatými doplnkami obsahuje všetko, po čom túži každá malá princezná. Na zámku sa vypína 6 vežičiek a jeho dominantou je veľká jedáleň so stolom a stoličkami. Súčasťou sady je aj figúrka princeznej a princa, ktorý si po ňu príde na kočiari, v ktorom je zapriahnutý krásny hnedý koník. Dieťa sa poteší aj ďalším doplnkom, medzi ktoré patrí aj nábytok a naplno sa bude zabávať pri vymýšľaní rôznych dobrodružstiev a príhod, ktoré postretnú budúceho kráľa a kráľovnú. Rozmery stavebnice sú 30*24*38 cm. 

Abrick stavebnica pre dievčatá  sa dá kombinovať s dielikmi a kockami iných stavebníc Abrick od francúzskeho výrobcu Écoiffier. Dieliky sú primerane veľké, ľahko sa skladajú a zároveň sa ľahko rozkladajú. Všetky dieliky tejto detskej stavebnice sú vyrobené z kvalitného plastu bez ostrých hrán. Vhodné sú zvlášť na rozvoj jemnej motoriky, pozornosti, rozoznávania nových farieb a tvarov. Rozprávková stavebnica pre dievčatá je vhodným prostriedkom na rozvoj komunikačných a vyjadrovacích schopností, keďže si deti pri hre s kockami vymýšľajú vlastné príbehy. Taktiež si rozvíjajú fantáziu a kreativitu, so zámkom sa zahrajú na dlhé hodiny spolu so svojimi kamarátmi alebo aj samé.

Francúzsky Écoiffier už dlhé roky prináša deťom kvalitné hračky, ktoré spĺňajú najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky výrobca originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery30*24*38 cm
Celková výška38 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,3 kg
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.