Stavebnica vo vozíku Les Maxi Abrick Écoiffier 40 veľkých kociek od 12 mes

Popis produktu

Detská stavebnica Les Maxi Abrick Écoiffier vo vozíku na kolieskach je originálna hračka vhodná pre všetky deti od 12 mesiacov. Stavebnica je tvorená 40 veľkými kockami v praktickom modrom vozíku so žltou rúčkou, ktorá deťom umožňuje jednoduchú manipuláciu. Kocky zo stavebnice Maxi Abrick majú jemné pastelové farby, sú na nich vyobrazené písmenká, zvieratká a farebné tvary. Dieťa sa učí rozlišovať jednotlivé kocky so zvieratkami, ktorých názvy začínajú príslušným písmenkom, je to vynikajúca zábava, ktorá nielen zabaví, ale aj naučí cudzí jazyk. S kockami sa deťom jednoducho manipuluje, ľahko do seba zapadajú. Vozík na ťahanie s dvoma kolieskami a rukoväťou, ktorý je súčasťou tejto detskej stavebnice, je zárukou toho, že v detskej izbe už nikdy nebude neporiadok kvôli rozhádzanej stavebnici.

Tým, že deti plánujú, navrhujú, skladajú a búrajú domčeky, hrady, zámky a bunkre, rozvíja sa ich logické priestorové myslenie. Skúmajú, ako do seba jednotlivé kocky zapadajú, zaujímajú sa o vonkajší svet. Približujú sa svetu dospelých, ktorí si stavajú alebo navrhujú vlastné domčeky. Tiež sa rozvíja aj fantázia a kreativita. Deti si môžu vymýšľať rozprávkové príbehy a dobrodružstvá. Manipuláciou s kockami si posilňujú jemnú motoriku a manuálne zručnosti. Táto sada detských kociek teda všestranne prispieva k fyzickému a mentálnemu rozvoju dieťatka a preto nesmie chýbať v izbičke vašej ratolesti.

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Značka Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky  vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky výrobca originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu. Využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí.

Doprava zadarmo SK
Technické parametre
Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery24*24*34 cm
Farbamodrá
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
captcha