Stavebnica Vláčik s číslami Abrick Écoiffier s rušňovodičom 45 cm dlhý od 18 mes

Popis produktu

Stavebnica Vláčik s číslami z rady Abrick poteší chlapcov aj dievčatá od 18 mesiacov. Stavebnicu od francúzskeho Écoiffier tvoria kvalitné pestrofarebné dieliky, vďaka ktorým si malý železničiar dokáže poskladať rušeň s 3 vagónmi, ktoré tvoria dieliky s číslami od 1 do 9. Deti sa tak jednoducho naučia rátať základné čísla, usporiadajú ich od najmenšie po najväčšie a pritom sa výborne zabávajú. Súčasťou stavebnice je aj figúrka rušňovodiča v uniforme, ktorý pomôže dieťaťu riadiť vláčik.

S touto skvelou stavebnicou sa deti zahrajú na povolanie rušňovodičov, rozvíjajú si svoju predstavivosť, fantáziu a jemnú motoriku. Chlapci a dievčatá sa naučia lepšie rozoznávať farby. Je to krásna súprava na hranie pre najmenšie deti, kocky a dieliky stavebnice Abrick sú primerane veľké - ľahko sa skladajú a zároveň sa ľahko rozkladajú. Kreatívne skladanie stavebnice zaháňa nudu, zahrajú sa s ňou aj viaceré deti. Všetky dieliky tejto detskej stavebnice sú vyrobené z kvalitného plastu bez ostrých hrán a môžu sa kombinovať s dielikmi iných stavebníc Abrick. Rozmery stavebnice sú 45*7*12 cm, celková dĺžka vláčika je 45 cm.

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje Využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí. Ak hľadáte peknú, kvalitnú a pre hru detí bezpečnú hračku za rozumnú cenu, stavebnice Abrick sú skvelým riešením.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery45*7*12 cm
Celková dĺžka45 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.