Stavebnica Vláčik s abecedou Abrick Écoiffier 98 dielov od 18 mes

Popis produktu

Veselý farebný vláčik privezie vašim deťom veľa zábavy! Detská stavebnica Abrick ABC - vláčik s dvoma vozňami a s kockami s potlačou písmen abecedy. Jednotlivé kocky tejto stavebnice pre deti sú vyrobené z kvalitného plastu a majú na sebe špeciálnu potlač, vytlačenú technológiou IML. Využitie tejto technológie zaručuje, že potlač sa ani po dlhšej dobe používania neošúcha a obrázky vyzerajú stále ako nové.

Vláčik má kolieska, môže sa používať na akejkoľvek podlahe. Stavebnica pre deti obsahuje aj krásnu vlakovú stanicu, má 98 dielikov, je bez ostrých hrán, vrátane panáčika - opravára. Stavebnice tohto druhu sú vhodné pre všetky deti od 18 mesiacov, sú bezpečné, ľahké, farba je nestierateľná a zdraviu neškodná. Vhodné sú zvlášť na rozvoj jemnej motoriky, pozornosti, rozoznávania farieb, písmen. Vhodné sú tiež do predškolských zariadení.

Detský vláčik s abecedou má rozmery 50*40*16 cm. Francúzska firma Écoiffier je spoločnosť s dlhou históriou, ktorá sa venuje výrobe hračiek pre európsky trh. Je známa svojim dôrazom na dizajn, ekologickú výrobu s ohľadom na životné prostredie a kvalitou svojich hračiek. Výrobky v kategórii detské stavebnice nie sú tým jediným, čo táto úspešná firma vyrába.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery50*40*16 cm
Rozmery balenia80*40*45 cm
Hmotnosť0,91 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.