Stavebnica Vesmírna základňa Abrick Écoiffier s 3 postavičkami a 2 vozidlami od 18 mes

Popis produktu

Stavebnica Vesmírna základňa z kolekcie Abrick od francúzskeho výrobcu Écoiffier poteší všetky deti už od 18 mesiacov. Stavebnica s motívom vesmírnej stanice ponúkne deťom bohatú sadu doplnkov a figúrok. Zahrajú sa s modelom vesmírnej lode, výskumným autíčkom a 3 figúrkami kozmonautov. Tešiť sa môžu aj na rampu pre štart rakety, vedecké prístroje, vlajku, satelitný tanier a horniny, ktoré musia preskúmať. Detská stavebnica Abrick v originálnych farbách prinesie deťom realistické zážitky pri hre na vesmírnych bádateľov.

Dieliky tejto nadčasovej stavebnice sú vyrobené z prvotriedneho plastu s oblými hranami, farby sú nestierateľné, preto je hračka bezpečná aj pre najmenšie deti. Stavebnica vesmírnej stanice je kompatibilná so všetkými Abrick stavebnicami od francúzskeho výrobcu Écoiffier, a tak si dieťa môže jednotlivé dieliky kombinovať podľa vlastnej fantázie. Dieliky stavebnice sú primerane veľké pre malé deti, ľahko sa skladajú a rozkladajú.

Detské stavebnice Abrick zabavia dieťa na dlhé hodiny, či už sa hrá samo alebo s kamarátmi. Zároveň kreatívnym spôsobom rozvíjajú fantáziu, logické myslenie, prispievajú k rozvoju jemnej motoriky a koncentrácie. Francúzsky producent Écoiffier je spoločnosť s dlhou históriou, ktorá sa venuje výrobe hračiek pre európsky trh. Je známa svojim dôrazom na dizajn, ekologickú výrobu s ohľadom na životné prostredie a kvalitou svojich hračiek. Écoiffier využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou bezpečnej zábavy.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery balenia59*40*52 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,98 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.