Stavebnica pre bábätká Les Maxi Écoiffier stolík 32 kociek rôznych tvarov od 12 mes

Popis produktu

Stavebnica pre bábätká Les Maxi je fantastická hračka pre chlapcov a dievčatá od 12 mesiacov, ktorým ponúkne  32 kociek rôznych tvarov, spolu so stolíkom, na ktorom sa môžu s kockami hrať, rozkladať si ich a ľubovoľne skladať. Pestrofarebná stavebnica je pre dieťa bezpečná a poskytne deťom veľa zábavy a radosti, pričom sa rozvíja ich predstavivosť, fantázia a jemné motorické zručnosti. 

Rozmery detského stolíka sú 50*37*30cm, pričom jeho celková výška je 30 cm. Stolík pre kocky v modro-červenom vyhotovení je rozdelený na 3 časti, do ktorých si dieťa môže ukladať kocky. Stavebnice z rady Abrick sú ako stvorené pre deti od útleho veku a ich výhodou je kompatibilita s inými stavebnicami rady Abrick. Stolík s kockami sa vyznačuje pravým francúzskym dizajnom, ktorý zaujme každé dieťa.

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky a spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky výrobca originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery50*37*30cm
Celková výška30 cm
Celková dĺžka50 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,8 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.