Stavebnica Stavebné autá Abrick Écoiffier na stavbe s doplnkami a IML potlačou od 18 mes

Popis produktu

Detská stavebnica Stavebné autá na bagrovisku Abrick je nádherná hračka pre všetkých malých obdivovateľov veľkých stavebných strojov. Na správnom bagrovisku sa malí stavbári nezaobídu bez bagra, nakladača a auta s veľkou korbou, v ktorej bude odváža stavebný odpad. Stavebné stroje bager, nakladač i nákladné auto sú vyhotovené v žlto-oranžovej farebnej kombinácii s čiernymi detailmi. Usmievavé tváričky autíčok pôsobia na deti pozitívnym dojmom. Vaši malí stavbári teda tejto realistickej hračke s jedinečným dizajnom určite nedokážu odolať.

Stavebnica pre deti je veselá hračka, s ktorou sa deti zabavia dlhý čas a nikdy ich neomrzí. Jednotlivé dieliky tejto stavebnice pre deti sú vyrobené z kvalitného plastu a majú na sebe špeciálnu potlač, vytlačenú technológiou IML. Využitie tejto technológie zaručuje, že potlač sa ani po dlhšej dobe používania neošúcha a obrázky vyzerajú stále ako nové. Všetky dieliky detskej stavebnice sú vyrobené z kvalitného plastu bez ostrých hrán. Prostredníctvom detskej skladačky sa rozvíjajú pohybové zručnosti a jemná motorika detí. Hra s autíčkami podnecuje detskú fantáziu, kreativitu i logické myslenie.

Abrick stavebnica Stavebné autá na bagrovisku sa dá kombinovať s dielikmi a kockami iných stavebníc Abrick od francúzskeho výrobcu Écoiffier. Dieliky sú primerane veľké, ľahko sa skladajú a zároveň sa ľahko rozkladajú. Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky, ktoré spĺňajú najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Stavebnou Abrick sa postaráte sa o to, aby sa vaši malí výmyselníci nikdy nenudili a pri tom hravým spôsobom rozvíjali.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery41*27*8 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,402 kg
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné