Stavebnica Stavebné autá Abrick Écoiffier s IML potlačou a kockami 3 autá od 18 mes

Popis produktu

Écoiffier detská stavebnica Abrick je krásna súprava áut na bagrovisku vhodná pre chlapcov od 18 mesiacov. Súčasťou chlapčenskej hračky 3 autíčka s veselými tváričkami, v žlto-oranžových farbách. Chlapčenská stavebnica nie je len jednoduchou skladačkou, ale zároveň sa z nej dá vytvoriť zostava dopravných prostriedkov na stavbu, kde pomáhajú prenášaním ťažkého nákladu. Chlapci si môžu veselé autíčka zobrať so sebou vonku na čerstvý vzduch.

Manipuláciou so stavebnicou si posilňujú jemnú motoriku a manuálne zručnosti. Vymýšľaním rozprávkových či dobrodružných príbehov sa rozvíja aj fantázia, predstavivosť, tvorivosť detí. Táto sada detských stavebných autíčok teda prispieva k fyzickému a mentálnemu rozvoju dieťatka a preto nesmie chýbať v izbičke vašej ratolesti. Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky vhodné aj pre najmenšie deti.

Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu. Taktiež mu záleží aj na ochrane prírody, preto je členom programov Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery41*27*8 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné