Stavebnica stavbári so žeriavom Abrick Écoiffier s 5 autami a žeriavnikom od 18 mes

Popis produktu

Hľadáte detské stavebnice, ktoré potešia každé dieťa? Stavebnica Stavbári Abrick Écoiffier je originálna stavebnica vhodná  pre všetkých chlapcov od 18 mesiacov a tvoria ju pestrofarebné stavebné autíčka rôzneho druhu. Detská stavebnica obsahuje autíčko s korboubagernakladač, prepravné autíčko s plošinounákladné auto a veľký žeriav na prenášanie nákladu. Súčasťou stavebnice je aj figúrka žeriavnika a malá budova pre robotníkov. Stavebnica pre deti je v krásnom pestrofarebnom vyhotovení s moderným dizajnom a hodí sa do do každej detskej izby. 

Dieliky tejto modernej stavebnice pre deti sú vyrobené z kvalitného plastu bez ostrých hrán, farby sú nestierateľné a pre zdravie detí neškodné, preto je stavebnica Écoiffier bezpečná pre hru aj tých najmenších detí. Rozmery tejto krásnej detskej stavebnice sú 60*40*49 cm. Abrick stavebnica Stavbári je kompatibilná so všetkými Abrick stavebnicami od francúzskeho výrobcu Écoiffier, a tak si dieťatko môže jednotlivé dieliky kombinovať podľa vlastnej fantázie a vytvárať si vlastné mestečko. Dieliky stavebnice sú primerane veľké pre malé deti, ľahko sa skladajú a zároveň sa ľahko rozkladajú.

Detské stavebnice Abrick zabavia dieťa na dlhé hodiny, či už sa hrá samo alebo s kamarátmi. Zároveň kreatívnym spôsobom rozvíjajú fantáziu, logické myslenie, prispievajú k rozvoju jemnej motoriky, pozornosti. Francúzsky producent Écoiffier je spoločnosť s dlhou históriou, ktorá sa venuje výrobe hračiek pre európsky trh. Je známa svojim dôrazom na dizajn, ekologickú výrobu s ohľadom na životné prostredie a kvalitou svojich hračiek. Écoiffier využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery60*40*49 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,37 kg
Farbažltá
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné