Stavebnica Stavbári so žeriavom Publics Works Crane Abrick Écoiffier s 5 autami a 2 figúrkami

Popis produktu

Stavebnica Stavbári so žeriavom Publics Works Crane z kolekcie Abrick od francúzskeho výrobcu Écoiffier predstavuje výbornú voľbu pre všetky deti už od 3 rokov. V stavebnici sa nachádzajú rôzne pracovné autíčka spolu s pracovnými dopravnými značkami a stavebnými dielikmi. Deti sa zahrajú s veľkým nákladným autom s korbou, bagrom, nakladačom, prepravným autíčkom s plošinou a veľkým žeriavom na prenášanie nákladu. Súčasťou stavebnice sú aj 2 figúriky žeriavnika a technika, takisto aj malá budova pre robotníkov. Stavebnica pre deti je v krásnom pestrofarebnom vyhotovení s moderným dizajnom, ozdobí každú detskú izbičku. 

Dieliky tejto modernej stavebnice pre deti sú vyrobené z kvalitného plastu bez ostrých hrán, farby sú nestierateľné a pre zdravie detí neškodné, preto je stavebnica Écoiffier bezpečná pre hru aj tých najmenších detí. Výška žeriavu je až 55 cm a jeho rameno má dĺžku 49 cm. Stavebnica je kompatibilná so všetkými Abrick stavebnicami od francúzskeho výrobcu Écoiffier, a tak si dieťatko môže jednotlivé dieliky kombinovať podľa vlastnej fantázie a predstavivosti. Dieliky stavebnice sú primerane veľké pre malé deti, ľahko sa skladajú a zároveň sa ľahko rozkladajú.

Detské stavebnice Abrick zabavia dieťa na dlhé hodiny, či už sa hrá samo alebo s kamarátmi. Zároveň kreatívnym spôsobom rozvíjajú fantáziu, logické myslenie, prispievajú k rozvoju jemnej motoriky a koncentrácie. Francúzsky producent Écoiffier je spoločnosť s dlhou históriou, ktorá sa venuje výrobe hračiek pre európsky trh. Je známa svojim dôrazom na dizajn, ekologickú výrobu s ohľadom na životné prostredie a kvalitou svojich hračiek. Écoiffier využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí.

Doprava 29

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery55*40*55 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,24 kg
Farbaoranžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.