Stavebnica Smetiarske auto Abrick Écoiffier s vodičom 24 cm dlhé od 18 mes

Popis produktu

Stavebnica Smetiarske auto z rady Abrick poteší všetky deti už od 18 mesiacov. Stavebnicu od francúzskeho Écoiffier tvoria farebné dieliky, vďaka ktorým si chlapci aj dievčatá dokážu poskladať oranžovo-zelené smetiarske auto s nakladacím priestorom, pričom v sade nájdu aj 2 praktické smetiaky, do ktorých vkladajú dieliky s obrázkami rôznych druhov odpadu. Realistická hra na smetiarov ponúka aj peknú figúrku vodiča smetiarskeho autíčka, ktorý je oblečený v bezpečnostnej žltej veste.

S touto skvelou stavebnicou sa deti zahrajú na povolanie smetiarov, rozvíjajú si svoju predstavivosť, fantáziu a jemnú motoriku. Vďaka farebným dielikom sa chlapci a dievčatá naučia lepšie rozoznávať farby. Je to krásna súprava na hranie pre najmenšie deti, kocky a dieliky stavebnice Abrick sú primerane veľké - ľahko sa skladajú a zároveň sa ľahko rozkladajú. Kreatívne skladanie stavebnice zaháňa nudu, zahrajú sa s ňou aj viaceré deti. Všetky dieliky tejto detskej stavebnice sú vyrobené z kvalitného plastu bez ostrých hrán a môžu sa kombinovať s dielikmi iných stavebníc Abrick. Rozmery stavebnice sú 24*10*14 cm, celková dĺžka autíčka je 24 cm.

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje Využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí. Ak hľadáte peknú, kvalitnú a pre hru detí bezpečnú hračku za rozumnú cenu, stavebnice Abrick sú skvelým riešením.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery24*10*14 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.