Stavebnica Škola Twee Pop Abrick Écoiffier s poschodovou budovou a 6 postavičkami zvieratiek od 18 mes

Popis produktu

Detská stavebnica Škola Twee Pop od francúzskeho výrobcu Écoiffier je originálna sada, ktorá je vhodná najmä pre dievčatá od 18 mesiacov. Stavebnica pre deti s motívom školy obsahuje poschodovú budovu6 postavičiek zvieratiek, šmykľavku, posedenie, dieliky s motívom kvetov, stromu a hračiek do školského parku. Deti sa vynikajúco zabavia s peknými doplnkami, budú chodiť s figúrkami do školy, kde sa budú učiť a potom sa môžu hrať na školskom dvore a zabávať sa. Detská stavebnica Abrick je vyhotovená v jemnom ružovo-modrom farebnom vyhotovení, ktoré sa zapáči každému malému dievčatku.

Dieliky tejto modernej stavebnice pre deti sú vyrobené z kvalitného plastu bez ostrých hrán, farby sú nestierateľné a pre zdravie detí neškodné, preto je stavebnica Écoiffier bezpečná pre hru aj tých najmenších detí. Rozmery tejto krásnej detskej stavebnice sú 34*30*36 cm. Abrick stavebnica Škola je kompatibilná so všetkými Abrick stavebnicami od francúzskeho výrobcu Écoiffier, a tak si dieťatko môže jednotlivé dieliky kombinovať podľa vlastnej fantázie a vytvárať si vlastné mestečko. Dieliky stavebnice sú primerane veľké pre malé deti, ľahko sa skladajú a zároveň sa ľahko rozkladajú.

Detské stavebnice Abrick zabavia dieťa na dlhé hodiny, či už sa hrá samo alebo s kamarátmi. Zároveň kreatívnym spôsobom rozvíjajú fantáziu, logické myslenie, prispievajú k rozvoju jemnej motoriky, pozornosti. Francúzsky producent Écoiffier je spoločnosť s dlhou históriou, ktorá sa venuje výrobe hračiek pre európsky trh. Je známa svojim dôrazom na dizajn, ekologickú výrobu s ohľadom na životné prostredie a kvalitou svojich hračiek. Écoiffier využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery34*30*36 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,17 kg
Farbaružová
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné