Stavebnica Škola Twee Pop Abrick Écoiffier s poschodovou budovou a 6 postavičkami zvieratiek od 18 mes

Doprava
Výrobca: Écoiffier Kategória: Stavebnice Abrick Kód: ECO3019
39,99 €
25,99
Do zoznamu prianí
Popis produktu

Detská stavebnica Škola Twee Pop od francúzskeho výrobcu Écoiffier je originálna sada, ktorá je vhodná najmä pre dievčatá od 18 mesiacov. Stavebnica pre deti s motívom školy obsahuje poschodovú budovu6 postavičiek zvieratiek, šmykľavku, posedenie, dieliky s motívom kvetov, stromu a hračiek do školského parku. Deti sa vynikajúco zabavia s peknými doplnkami, budú chodiť s figúrkami do školy, kde sa budú učiť a potom sa môžu hrať na školskom dvore a zabávať sa. Detská stavebnica Abrick je vyhotovená v jemnom ružovo-modrom farebnom vyhotovení, ktoré sa zapáči každému malému dievčatku.

Dieliky tejto modernej stavebnice pre deti sú vyrobené z kvalitného plastu bez ostrých hrán, farby sú nestierateľné a pre zdravie detí neškodné, preto je stavebnica Écoiffier bezpečná pre hru aj tých najmenších detí. Rozmery tejto krásnej detskej stavebnice sú 34*30*36 cm. Abrick stavebnica Škola je kompatibilná so všetkými Abrick stavebnicami od francúzskeho výrobcu Écoiffier, a tak si dieťatko môže jednotlivé dieliky kombinovať podľa vlastnej fantázie a vytvárať si vlastné mestečko. Dieliky stavebnice sú primerane veľké pre malé deti, ľahko sa skladajú a zároveň sa ľahko rozkladajú.

Detské stavebnice Abrick zabavia dieťa na dlhé hodiny, či už sa hrá samo alebo s kamarátmi. Zároveň kreatívnym spôsobom rozvíjajú fantáziu, logické myslenie, prispievajú k rozvoju jemnej motoriky, pozornosti. Francúzsky producent Écoiffier je spoločnosť s dlhou históriou, ktorá sa venuje výrobe hračiek pre európsky trh. Je známa svojim dôrazom na dizajn, ekologickú výrobu s ohľadom na životné prostredie a kvalitou svojich hračiek. Écoiffier využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí.

Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery34*30*36 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,17 kg
Farbaružová
Export mikrostránkyÁno

Kontakt

Polia s * sú povinné
captcha
loader  Načítavam hodnotenia...