Stavebnica Safari s džungľou, lietadlom a autom Abrick Écoiffier 2 figúrkami 59 dielov od 18 mes

Popis produktu

Detská stavebnica Abrick - džungľa je určená pre všetkých malých objaviteľov! Krásna džungľa má všetko, čo sa do takéhoto prostredia hodí. Rôzne bezpečné či nebezpečné zvieratká, lietadlo, autíčko, dve figúrky objaviteľov, rôzne rastliny a safari doplnky akými sú stan či ohnisko. 59 farebných dielikov tejto detskej stavebnice je vyrobených z kvalitného plastu bez ostrých hrán a sú kombinovateľné s dielikmi iných stavebníc Écoiffier Abrick.

Rozmery stavebnice pre deti sú 43*30*15 cm. Stavebnice tohto druhu sú vhodné pre všetky deti od 18 mesiacov, sú bezpečné, ľahké, farba je nestierateľná a zdraviu neškodná. Vhodné sú zvlášť na rozvoj jemnej motoriky, pozornosti, rozoznávania farieb a pod. Zároveň kreatívnym spôsobom rozvíjajú fantáziu a zaháňajú nudu - dieťa zabavia na dlhé hodiny, či už sa hrá samo alebo s kamarátmi. Vhodné sú tiež do predškolských zariadení.

Francúzska firma Écoiffier je spoločnosť s dlhou históriou, ktorá sa venuje výrobe hračiek pre európsky trh. Je známa svojim dôrazom na dizajn, ekologickú výrobu s ohľadom na životné prostredie a kvalitou svojich hračiek. Výrobky v kategórii detské stavebnice nie sú tým jediným, čo táto úspešná firma vyrába.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery43*30*15 cm
Rozmery balenia59*40*52 cm
Hmotnosť0,92 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.