Stavebnica Rýchle autá - letecká škola Abrick Écoiffier s 2 lietadlami a autom 63 dielov od 18 mes

Popis produktu

Detská stavebnica Abrick - letecká škola je určená pre všetkých malých letcov! Letecká škola obsahuje všetko, čo k takému prostrediu patrí. Pristávacia plocha, dve krásne lietadlá, odťahovacie autíčko, tréningové kužele a mnohé iné doplnky. 63 farebných dielikov tejto detskej stavebnice je vyrobených z kvalitného plastu bez ostrých hrán a sú kombinovateľné s dielikmi iných stavebníc Écoiffier Abrick. Dieliky sa ľahko skladajú a zároveň ľahko rozkladajú. Rozmery stavebnice sú 60*45*31 cm.

Stavebnice tohto druhu sú vhodné pre všetky deti od 18 mesiacov, sú bezpečné, ľahké, farba je nestierateľná a zdraviu neškodná. Vhodné sú zvlášť na rozvoj jemnej motoriky, pozornosti, rozoznávania farieb a pod. Zároveň kreatívnym spôsobom rozvíjajú fantáziu a zaháňajú nudu - dieťa zabavia na dlhé hodiny, či už sa hrá samo alebo s kamarátmi. Vhodné sú tiež do predškolských zariadení.

Francúzska firma Écoiffier je spoločnosť s dlhou históriou, ktorá sa venuje výrobe hračiek pre európsky trh. Je známa svojim dôrazom na dizajn, ekologickú výrobu s ohľadom na životné prostredie a kvalitou svojich hračiek. Výrobky v kategórii detské stavebnice nie sú tým jediným, čo táto úspešná firma vyrába.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery60*45*31 cm
Celková výška31 cm
Rozmery balenia60*40*30 c m
Hmotnosť0,77 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.