Stavebnica Rýchle autá - Formula 1 Abrick Écoiffier kamión s autami od 18 mes

Popis produktu

Stavebnica Rýchle autá - Formula 1 Abrick je nádherná hračka vhodná pre chlapcov od 18 mesiacov. Prichádza v balení s veľkým kamiónom, dvomi pretekárskymi autíčkami, víťaznou rampou, 2 kuželmi a stupienkom pre víťazov. Detská stavebnica Abrick je vo farebnej kombinácii pretekárskej červenej a bielej farby so sivými a čiernymi detailmi. S pretekárskymi autíčkami v červenej a bielej farbe s usmievavou tváričkou malí pretekári zažívajú vzrušujúce preteky Formule 1 plné napätia. Pretekov sa samozrejme môže zúčastniť aj veľký kamión. Po skončení súťaže poslúži kamión ako odťahovač a na svojom prívese odvezie autíčka z pretekov Formule 1. Vaši malí pretekári teda tejto realistickej hračke s jedinečným dizajnom určite nedokážu odolať.

Stavebnica pre deti Abrick Rýchle autá - Formula 1 je veselá hračka, s ktorou sa deti zabavia dlhý čas a nikdy ich neomrzí. Všetky dieliky tejto detskej stavebnice sú vyrobené z kvalitného plastu bez ostrých hrán. Dieliky sú primerane veľké, ľahko sa skladajú a zároveň sa ľahko rozkladajú. Abrick stavebnica sa dá kombinovať s dielikmi a kockami iných stavebníc Abrick od francúzskeho výrobcu Écoiffier, a tak sa viac druhov stavebníc môže poskladať do jedného veľkého setu a deti si môžu vyskladať vlastné rozprávkové mestečko. Abrick kocky podnecujú detskú fantáziu, kreativitu a rozvíjajú jemnú motoriku dieťaťa. Rozmery stavebnice pre deti sú 40*30*13 cm.

Francúzsky výrobca Écoiffier vyrába kvalitné detské hračky, ktoré spĺňajú najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu. Taktiež mu záleží aj na ochrane prírody, preto je členom programov Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Stavebnicou Abrick sa postaráte sa o to, aby sa vaši malí výmyselníci nikdy nenudili a pri tom hravým spôsobom rozvíjali.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery40*30*13 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,429 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.