Stavebnica Rýchle autá Abrick Écoiffier 7 rôznych autíčok 51 dielov od 18 mes

Popis produktu

Detská stavebnica Abrick - rýchle autá je vhodná pre deti od 18 mesiacov. V balení sa nachádza 7 rôznych vozidiel s rôznymi doplnkami (lyžica na bager, odťahovací žeriav), ktoré sa dajú ľahko rozoberať a ľubovoľne medzi sebou kombinovať. Dohromady 51 dielikov tejto detskej stavebnice je vyrobených z kvalitného plastu bez ostrých hrán a sú kombinovateľné s dielikmi iných stavebníc Écoiffier Abrick. Rozmery jedného autíčka sú 16*7*10 cm.

Stavebnice tohto druhu sú vhodné pre všetky deti od 18 mesiacov, sú bezpečné a ľahké. Vhodné sú zvlášť na rozvoj jemnej motoriky, pozornosti, rozoznávania farieb a pod. Zároveň kreatívnym spôsobom rozvíjajú fantáziu a zaháňajú nudu - dieťa sa zabaví na dlhé hodiny, či už sa hrá samo alebo s kamarátmi. Vhodné sú tiež do predškolských zariadení.

Francúzska firma Écoiffier je spoločnosť s dlhou históriou, ktorá sa venuje výrobe hračiek pre európsky trh. Je známa svojim dôrazom na dizajn, ekologickú výrobu s ohľadom na životné prostredie a kvalitou svojich hračiek. Výrobky v kategórii detské stavebnice nie sú tým jediným, čo táto úspešná firma vyrába.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery16*7*10 cm 1 auto
Rozmery balenia60*40*30 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,12 kg
Farbažltá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.