Stavebnica rodinný dom Abrick Écoiffier dvojposchodový s motorkou a 3 postavičky 56 dielov od 18 mes

Popis produktu

Stavebnica rodinný dom Abrick od francúzskeho výrobcu Écoiffier je vynikajúca hračka, s ktorou sa zabavia chlapci aj dievčatá od 18 mesiacov. Stavebnica pre deti obsahuje realistickú 2-poschodovú budovu so solárnym kolektorom, 3 postavičky, figúrku zvieratka, slnečník s posedením, motorku pre donášku pizze a rôzne doplnky a výzdobu. Deti sa vynikajúco zabavia pri hre na rodinu, budú si vymýšľať rôzne veselé situácie zo života obyvateľov domčeka, figúrkam môžu dať vlastné mená. Vhodným spôsobom sa tak priblížia každodennému životu, pričom budú podľa svojej fantázie a predstavivosti určovať chod domácnosti, objednávať kuriéra s pizzou, grilovať na záhrade a naplno sa zabávať.

Rodinný dom má krásny moderný interiér, zo zadnej časti umožňuje deťom plnohodnotný prístup, takže využijú všetky doplnky, ktoré sa v ňom skrývajú. Postavičky môže ľubovoľne umiestňovať, vymýšľať im domáce povinnosti, určovať čas na oddych a relax. Dieliky stavebnice sú primerane veľké pre malé deti, ľahko sa skladajú a zároveň sa ľahko rozkladajú. Dieliky tejto modernej stavebnice pre deti sú vyrobené z kvalitného plastu bez ostrých hrán, farby sú nestierateľné a pre zdravie detí neškodné, preto je stavebnica Écoiffier bezpečná pre hru aj tých najmenších detí. Rozmery tejto krásnej detskej stavebnice sú 30*15*34 cm, pričom je výška budovy 34 cm. 

Francúzsky Écoiffier už dlhé roky prináša deťom prvotriedne hračky, ktoré spĺňajú najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky výrobca originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery30*15*34 cm
Celková výška34 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,2 kg
Farbabiela
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.