Stavebnica pretekárska dráha s víťazom Abrick Écoiffier so 4 autíčkami a postavičkou od 18 mes

Popis produktu

Stavebnica pretekárska dráha s víťazom Abrick je vynikajúcim darčekom pre všetkých milovníkov áut a pretekov už od 18 mesiacov. Realistický pretekársky okruh zaujme závodníkov svojím moderným vzhľadom a atmosférou ako počas skutočných pretekov. Závodná dráha je vybavená terminálom pre kontrolu autíčiek pre vstupom na okruh, nechýba ani miesto pre víťaza pretekov. Súčasťou balenia sú aj rôzne značky, štartovacia pozícia so signalizáciou, takže sa deti môžu tešiť na hodiny skvelej zábavy. Čakajú na nich aj 3 pretekárske autá s prepracovanými detailmi a číslami. Pri problémoch s kolíziou počas pretekov deti nasadia na dráhu oranžové autíčko - Safety car, ktoré je vybavené aj lanom na odtiahnutie poškodených áut.

Sada autíčok, pretekárska dráha, vlajky a ďalšie doplnky robia z detskej stavebnice Abrick tú najlepšiu hračku pre deti, ktoré obľubujú svet závodov a adreanlínu. Všetky stavebné dieliky tejto detskej stavebnice sú vyrobené z kvalitného plastu bez ostrých hrán a sú kombinovateľné s dielikmi iných stavebníc Abrick. Dieliky sa ľahko skladajú a zároveň ľahko rozkladajú. Rozmery stavebnice pre deti sú 72*46*23 cm.  Manipuláciou s autíčkami si deti rozvíjajú jemnú motoriku a manuálne zručnosti. Pri pretekoch sa rozvíja ich fantázia a kreativita, takisto aj logické myslenie, pamäť a sústredenie. Stavebnice radu Abrick sú tiež vhodné do predškolských zariadení.

Francúzsky Écoiffier už dlhé roky prináša deťom prvotriedne hračky, ktoré spĺňajú najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky výrobca originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery72*46*23 cm
Celková výška23 cm
Celková dĺžka72 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,45 kg
Farbašedá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.