Stavebnica Abrick - pretekárske stanovisko Écoiffier s 2 autami 37 dielov od 18 mes

Popis produktu

Detská stavebnica Abrick - pretekárske stanovisko je určená pre všetkých malých závodníkov! Pretekárske stanovsko obsahuje všetko, čo k takému prostrediu patrí. Štartovacia plocha so semaforom, dve závodné autíčka, pumpu na doplnenie benzínu medzi kolami, televíznu kameru a iné. Vhodné na doplnenie stavebníc Abrick s tematikou závodného okruhu, alebo samostatne. 37 dielikov tejto detskej stavebnice je vyrobených z kvalitného plastu bez ostrých hrán a sú kombinovateľné s dielikmi iných stavebníc Écoiffier Abrick

Stavebnice tohto druhu sú vhodné pre všetky deti od 18 mesiacov, sú bezpečné, ľahké, farba je nestierateľná a zdraviu neškodná. Vhodné sú zvlášť na rozvoj jemnej motoriky, pozornosti, rozoznávania farieb. Zároveň kreatívnym spôsobom rozvíjajú fantáziu a zaháňajú nudu - dieťa zabavia na dlhé hodiny, či už sa hrá samo alebo s kamarátmi. Vhodné sú tiež do predškolských zariadení.

Dieliky stavebnice sú primerane veľké, ľahko sa skladajú a zároveň sa ľahko rozkladajú. Rozmery stavebnice sú 30*20*21 cm. Francúzska firma Écoiffier je spoločnosť s dlhou históriou, ktorá sa venuje výrobe hračiek pre európsky trh. Je známa svojim dôrazom na dizajn, ekologickú výrobu s ohľadom na životné prostredie a kvalitou svojich hračiek. Výrobky v kategórii detské stavebnice nie sú tým jediným, čo táto úspešná firma vyrába.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery30*20*21 cm
Rozmery balenia60*40*20 cm
Hmotnosť0,42 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.