Stavebnica pracovné autíčko Abrick Écoiffier buldozér/bager/nákladné auto 10-12 dielov od 18 mes

Popis produktu

Detská stavebnica Abrick - pracovné autá je určená pre všetkých malých stavbárov! Ide o malý doplnok ku stavebniciam rady Abrick, o ktorý ich môžete obohatiť. Na výber je bager, buldozér či nákladné autíčko. Pracovné autá sú vyrobené z kvalitného plastu bez ostrých hrán a sú kombinovateľné s dielikmi iných stavebníc Écoiffier Abrick. Dieliky sa ľahko skladajú a zároveň ľahko rozkladajú. Rozmery autíčok sú 17*14*8 cm.

Cena je za jedno autíčko podľa vášho výberu. Stavebnice tohto druhu sú vhodné pre všetky deti od 18 mesiacov, sú bezpečné, ľahké, farba je nestierateľná a zdraviu neškodná. Vhodné sú zvlášť na rozvoj jemnej motoriky, pozornosti, rozoznávania farieb a pod. Zároveň kreatívnym spôsobom rozvíjajú fantáziu a zaháňajú nudu - dieťa zabavia na dlhé hodiny, či už sa hrá samo alebo s kamarátmi. Vhodné sú tiež do predškolských zariadení.

Francúzska firma Écoiffier je spoločnosť s dlhou históriou, ktorá sa venuje výrobe hračiek pre európsky trh. Je známa svojim dôrazom na dizajn, ekologickú výrobu s ohľadom na životné prostredie a kvalitou svojich hračiek. Výrobky v kategórii detské stavebnice nie sú tým jediným, čo táto úspešná firma vyrába.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery17*14*8 cm
Celková dĺžka17 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbažltá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.