Garáž pracovná konštrukcia Volvo Creatix Majorette 60 dielov so žeriavom 5 autíčok od 5 rokov

Popis produktu

Stavebnica pracovná konštrukcia Volvo Creatix od francúzskeho výrobcu Majorette je vynikajúci darček pre všetky deti a najmä chlapcov od 5 rokov, ktorí sa zahrajú hry na stavbárov a inžinierov. Nadčasová stavebnica v krásnej žltej farbe s oficiálnou licenciou značky Volvo sa skladá zo 60 kvalitných dielikov. Deti si vďaka nimi vystavajú žeriav s búracou guľou, ktorý sa nachádza v strede konštrukcie, 2 poschodovú garáž, na ktorú vedú 2 rampy pre autíčka a odpadová šachta a radosť im spraví aj 2 poschodová pracovná stanica, na ktorú budú deti umiestňovať stavebné panely. Na prízemí pracovnej stanice sa nachádza aj ďalšie parkovacie miesto pre stavebné autíčka. Stavebnica je vybavená dopravnými značkami, semaformi a výstražnými upozorneniami, ktoré sa dieťa naučí rozpoznávať.

O realistickejší zážitok pri hre na stavbárov sa postará aj sada 5 autíčok Volvo - bager, nakladač, biela servisná dodávka, nákladné auto s korbou a samostatný 4-kolesový nákladný príves. Spolu s nimi si deti vyskúšajú, ako prebieha práca na stavenisku, organizujú každodennú činnosť, kontrolujú priebeh výstavby. Pri výstavbe stavebnice si vyskúšajú svoje konštruktérske schopnosti, zahrajú sa na povolanie technikov, približujú sa svetu dospelých a získavajú pocit zodpovednosti. Učia sa sústrediť na detaily, získavajú zdravé sebavedomie, zlepšujú si jemnú motoriku, logické myslenie a technickú predstavivosť. Pri hre s kamarátmi a súrodencami si takisto zlepšujú komunikačné a vyjadrovacie schopnosti, rýchlejšie sa socializujú.

Celkové rozmery testovacieho centra sú 77*45*40 cm. Francúzsky výrobca Majorette sa už dlhé roky špecializuje na výrobu prvotriednych autíčok a stavebníc, ktoré si obľúbili deti a zberatelia na celom svete. Je partnerom veľkých automobilových značiek, takže deťom prináša licencované produkty vozidiel najvyššej kvality. Hračky Majorette sa vyznačujú originálnym francúzskym dizajnom, vysokou odolnosťou a vydržia vo vašej rodine dlhé roky. Široký sortiment produktov je zameraný nielen na funkčné hračky, ale takisto aj na zberateľské kúsky, medzi ktorými si vyberie každý nadšenec do automobilov.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 5 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery77*45*40 cm
Farbažltá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.