Stavebnica požiarnici so šmykľavkou Abrick Écoiffier s poschodovou garážou 3 autá a 3 požiarnici od 18 mes

Popis produktu

Detská stavebnica Abrick Požiarnici so šmykľavkou od francúzskeho výrobcu Écoiffier je krásna sada, ktorou spravíte zaručene radosť všetkým chlapcom od 18 mesiacov, ktorí obdivujú hasičov. Stavebnica pre deti s motívom hasičskej stanice obsahuje všetko, po čom chlapci túžia. 3 hasičské autíčka s usmievavou tváričkou, helikoptéru, poschodovú hasičskú stanicu so šmykľavkouhydrant, 3 figúrky hasičov a ďalšie dieliky, pre dokonalú a zábavnú hru. Detská stavebnica Abrick je prevedená v červeno-žltej kombinácii, čím sa hra detí stáva ešte viac reálnejšou.

Dieliky tejto modernej stavebnice pre deti sú vyrobené z kvalitného plastu bez ostrých hrán, farby sú nestierateľné a pre zdravie detí neškodné, preto je stavebnica Écoiffier bezpečná pre hru aj tých najmenších detí. Rozmery tejto krásnej detskej stavebnice sú 50*30*39 cm. Abrick stavebnica Hasičská stanica je kompatibilná so všetkými Abrick stavebnicami od francúzskeho výrobcu Écoiffier, a tak si dieťatko môže jednotlivé dieliky kombinovať podľa vlastnej fantázie a vytvárať si vlastné mestečko. Dieliky stavebnice sú primerane veľké pre malé deti, ľahko sa skladajú a zároveň sa ľahko rozkladajú.

Detské stavebnice Abrick zabavia dieťa na dlhé hodiny, či už sa hrá samo alebo s kamarátmi. Zároveň kreatívnym spôsobom rozvíjajú fantáziu, logické myslenie, prispievajú k rozvoju jemnej motoriky, pozornosti. Francúzsky producent Écoiffier je spoločnosť s dlhou históriou, ktorá sa venuje výrobe hračiek pre európsky trh. Je známa svojim dôrazom na dizajn, ekologickú výrobu s ohľadom na životné prostredie a kvalitou svojich hračiek. Écoiffier využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery50*30*39 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,37 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.