Stavebnica požiarnici s lietadlom Abrick Fireman Cargo Plane Écoiffier so 4 postavičkami a 3 vozidlami od 18 mes

Popis produktu

Stavebnica požiarnici s lietadlom Abrick Fireman Cargo Plane z kolekcie Abrick od francúzskeho výrobcu Écoiffier predstavuje vynikajúci darček pre deti od 18 mesiacov. Chlapci a dievčatá sa vynikajúco zabavia pri hre na záchranárov, pričom budú mať k dispozícii hasičské lietadlo, 3 autíčka, sadu figúrok (pilot, hasič, doktor a pacient), bezpečnostné zábrany, repliky plameňov a záchranárske nosidlá. Lietadlo je vybavené navíjacím hákom, vďaka ktorému môže vziať nosidlá so zraneným na palubu, takisto sa v ňom odvezie aj záchranárske autíčko. Originálna stavebnica s moderným dizajnom ozdobí každú detskú izbičku, vaši najmenší sa s ňou vydržia hrať dlhé roky.

Dieliky tejto modernej stavebnice pre deti sú vyrobené z kvalitného plastu bez ostrých hrán, farby sú nestierateľné a pre zdravie detí neškodné, preto je stavebnica Écoiffier bezpečná pre hru aj tých najmenších detí. Stavebnica je kompatibilná so všetkými Abrick stavebnicami, a tak si dieťatko môže jednotlivé dieliky kombinovať podľa vlastnej fantázie a predstavivosti. Dieliky stavebnice sú primerane veľké pre malé deti, ľahko sa skladajú a zároveň sa ľahko rozkladajú. Deti si pri hre na hasičov rozvíjajú fantáziu, logické myslenie, prispievajú k rozvoju jemnej motoriky a koncentrácie.

Učia sa pomáhať druhým, získavajú pocit zodpovednosti, pri hre so súrodencami si rozvíjajú aj komunikačné schopnosti. Francúzsky Écoiffier už dlhé roky prináša deťom tie najlepšie hračky, ktoré spĺňajú najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky výrobca originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery33*35*24 cm
Rozmery balenia59*40*52 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,94 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.