Stavebnica poschodová garáž s kamiónom Abrick Écoiffier so skladateľnými 7 autíčkami a postavičkou od 18 mes

Popis produktu

Stavebnica poschodová garáž s kamiónom Abrick je špičková hračka od francúzskeho Écoiffier, s ktorou sa zahrajú všetky deti a najmä chlapci od 18 mesiacov. V modernej garáži sa malí šoféri v autoumývarni na prízemí postarajú o vzhľad svojho obľúbeného autíčka. Na druhom poschodí sa nachádza šikovné parkovacie miesto a pre rýchly štart je na najvyššom poschodí pripravená štartovacia pozícia so spúšťacou rampou, ktorá vedie až  na prízemie. Súčasťou garáže je aj benzínová pumpa, v ktorej si natankujú do autíčka palivo. Je umiestnená pred garážou na príjazdovom okruhu. O technický stav vozidiel sa postará postavička mechanika.

Malých prepravcov prekvapí červený kamión, ktorý dokáže na svojej 2-poschodovej plošine odviezť naraz až 6 autíčok. V sade sa celkovo nachádza 7 skladacích autíčok, deti sa môžu tešiť na klasické osobné vozidlá, takisto aj pracovné odťahové vozidlo, ktoré pomôže pri poruchách a dopravných problémoch. Hra s autíčkami a parkovacou garážou pomáha so všestranným rozvojom dieťaťa. Je veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Deti naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Manipuláciou s autíčkami sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti detí, tiež logické a priestorové myslenie. Rozmery garáže sú 55*48*33 cm. Pestré farby a realistické vyhotovenie garáže s originálnymi názvami zaujmú každé dieťa.

Francúzsky Écoiffier už dlhé roky prináša deťom prvotriedne hračky, ktoré spĺňajú najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky výrobca originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery55*48*33 cm / 41*9*17 cm
Celková výška55 cm
Celková dĺžka41 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,4 kg / 0,75 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.