Stavebnica Abrick Policajné autá Écoiffier s garážou v dóze modrá od 18 mes

Popis produktu

Detská stavebnica Abrick Policajné autá s garážou od francúzskeho výrobcu Écoiffier je krásna sada, ktorou spravíte zaručene radosť všetkých chlapcov, ktorí obdivujú a napodobňujú prácu policajtov. Stavebnica pre deti s tematikou policajnej garáže obsahuje všetko, čo k takému prostrediu patrí. Dve veselé policajné autíčka, policajnú helikoptéru, zelené odťahové autíčko a krásnu garáž s bezpečnostnou kamerou, zdvíhacie zariadenie, cestné zátarasy, kocku s policajným psíkom a ďalšie dieliky, pre dokonalú a zábavnú hru.

Detská stavebnica Abrick je prevedená v bielo-modrej kombinácii. Dieliky tejto modernej stavebnice pre deti sú vyrobené z kvalitného plastu bez ostrých hrán, farby sú nestierateľné a pre zdravie detí neškodné, preto je sada Écoiffier Policajné autá s garážou bezpečná pre hru aj tých najmenších detí. Stavebnica je dodávaná v plastovej dóze, a tak bude mať dieťatko všetky dieliky vždy na jednom mieste. Vrchnák poslúži aj ako podložka na stavanie. Rozmery tejto krásnej detskej stavebnice sú 42*21*18 cm a radosť spraví najmä chlapcov vo veku od 18 mesiacov.

Abrick stavebnica Policajné autá s garážou je kompatibilná so všetkými Abrick stavebnicami od francúzskeho výrobcu Écoiffier, a tak si dieťatko môže jednotlivé dieliky kombinovať podľa vlastnej fantázie a vytvárať si vlastné mestečko. Dieliky stavebnice sú primerane veľké pre malé deti, ľahko sa skladajú a zároveň sa ľahko rozkladajú. Detské stavebnice Abrick zabavia dieťa na dlhé hodiny, či už sa hrá samo alebo s kamarátmi. Zároveň kreatívnym spôsobom rozvíjajú fantáziu, logické myslenie, prispievajú k rozvoju jemnej motoriky, pozornosti.

Francúzsky producent Écoiffier je spoločnosť s dlhou históriou, ktorá sa venuje výrobe hračiek pre európsky trh. Je známa svojim dôrazom na dizajn, ekologickú výrobu s ohľadom na životné prostredie a kvalitou svojich hračiek. Écoiffier využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí. Stavebnica pre deti je krásnym darčekom pre všetkých chlapcov.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery42*21*18 cm
Rozmery balenia60*40*20 cm
Hmotnosť1,295 kg
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.