Stavebnica policajná stanica s cestou Abrick Écoiffier s 2 autami a 3 figúrkami od 18 mes

Popis produktu

Detská stavebnica Abrick policajná stanica s cestou od francúzskeho výrobcu Écoiffier je krásna sada, ktorou spravíte zaručene radosť všetkým chlapcom od 18 mesiacov, ktorí obdivujú vzrušujúcu prácu policajtov. Stavebnica pre deti s motívom policajnej stanice obsahuje všetko, po čom chlapci túžia. 2 autíčka s usmievavou tváričkou, helikoptéru, poschodovú policajnú stanicu s cestou, 2 figúrky policajtov a 1 figúrku zločinca. Deti sa vynikajúco zabavia pri dolapení zločinca, unikajúceho na aute, pričom musia využiť všetky prostriedky policajnej stanice. Detská stavebnica Abrick je prevedená v modro-bielej kombinácii, čím sa hra detí stáva ešte viac reálnejšou.

Dieliky tejto modernej stavebnice pre deti sú vyrobené z kvalitného plastu bez ostrých hrán, farby sú nestierateľné a pre zdravie detí neškodné, preto je stavebnica Écoiffier bezpečná pre hru aj tých najmenších detí. Rozmery tejto krásnej detskej stavebnice sú 70*57*30 cm. Abrick stavebnica Policajná stanica je kompatibilná so všetkými Abrick stavebnicami od francúzskeho výrobcu Écoiffier, a tak si dieťatko môže jednotlivé dieliky kombinovať podľa vlastnej fantázie a vytvárať si vlastné mestečko. Dieliky stavebnice sú primerane veľké pre malé deti, ľahko sa skladajú a zároveň sa ľahko rozkladajú.

Detské stavebnice Abrick zabavia dieťa na dlhé hodiny, či už sa hrá samo alebo s kamarátmi. Zároveň kreatívnym spôsobom rozvíjajú fantáziu, logické myslenie, prispievajú k rozvoju jemnej motoriky, pozornosti. Francúzsky producent Écoiffier je spoločnosť s dlhou históriou, ktorá sa venuje výrobe hračiek pre európsky trh. Je známa svojim dôrazom na dizajn, ekologickú výrobu s ohľadom na životné prostredie a kvalitou svojich hračiek. Écoiffier využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery70*57*30 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,7 kg
Farbabiela
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné