Stavebnica policajná stanica Abrick Écoiffier s 3 autami a 2 figúrkami od 18 mes

Popis produktu

Detská stavebnica Abrick policajná stanica od francúzskeho výrobcu Écoiffier je originálna sada, ktorou spravíte zaručene radosť všetkým chlapcom od 18 mesiacov, ktorí by sa radi stali policajtmi. Stavebnica pre deti s motívom policajnej stanice obsahuje všetko nevyhnutné pre prácu policajtov. 3 autíčka s usmievavou tváričkou, policajnú stanicu s kamerou, 1 figúrku policajta a 1 figúrku zločinca. Deti sa vynikajúco zabavia s realistickými doplnkami, budú strážiť poriadok pri policajnej stanici a zakročia proti zločincom. Detská stavebnica Abrick je prevedená v modro-sivej kombinácii, čím sa hra detí stáva ešte skutočnejšou.

Dieliky tejto modernej stavebnice pre deti sú vyrobené z kvalitného plastu bez ostrých hrán, farby sú nestierateľné a pre zdravie detí neškodné, preto je stavebnica Écoiffier bezpečná pre hru aj tých najmenších detí. Rozmery tejto krásnej detskej stavebnice sú 34*16*26 cm. Abrick stavebnica Policajná stanica je kompatibilná so všetkými Abrick stavebnicami od francúzskeho výrobcu Écoiffier, a tak si dieťatko môže jednotlivé dieliky kombinovať podľa vlastnej fantázie a vytvárať si vlastné mestečko. Dieliky stavebnice sú primerane veľké pre malé deti, ľahko sa skladajú a zároveň sa ľahko rozkladajú.

Detské stavebnice Abrick zabavia dieťa na dlhé hodiny, či už sa hrá samo alebo s kamarátmi. Zároveň kreatívnym spôsobom rozvíjajú fantáziu, logické myslenie, prispievajú k rozvoju jemnej motoriky, pozornosti. Francúzsky producent Écoiffier je spoločnosť s dlhou históriou, ktorá sa venuje výrobe hračiek pre európsky trh. Je známa svojim dôrazom na dizajn, ekologickú výrobu s ohľadom na životné prostredie a kvalitou svojich hračiek. Écoiffier využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery34*16*26 cm
Hmotnosť0,75 kg
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.