Stavebnica Pirátska loď s ostrovom Abrick Écoiffier s krokodílom a 2 pirátmi 34 dielov od 18 mes

Popis produktu

Detská stavebnica Abrick - pirátska loď s ostrovom je určená pre všetkých malých námorníkov! Krásna pirátska loď má všeto, čo správnym námorníkom treba. Dve figúrky, krokodíla, ostrov, rôzne rastliny, poklad, delo, vlajku a mnohé iné doplnky. 34 dielikov tejto detskej stavebnice je vyrobených z kvalitného plastu bez ostrých hrán a sú kombinovateľné s dielikmi iných stavebníc Écoiffier Abrick.

Dieliky v stavebnici sa ľahko skladajú a zároveň ľahko rozkladajú. Rozmery stavebnice sú 36*15*26 cm. Stavebnice tohto druhu sú vhodné pre všetky deti od 18 mesiacov, sú bezpečné, ľahké, farba je nestierateľná a zdraviu neškodná. Vhodné sú zvlášť na rozvoj jemnej motoriky, pozornosti, rozoznávania farieb a pod. Zároveň kreatívnym spôsobom rozvíjajú fantáziu a zaháňajú nudu - dieťa zabavia na dlhé hodiny, či už sa hrá samo alebo s kamarátmi. Vhodné sú tiež do predškolských zariadení.

Francúzska firma Écoiffier je spoločnosť s dlhou históriou, ktorá sa venuje výrobe hračiek pre európsky trh. Je známa svojim dôrazom na dizajn, ekologickú výrobu s ohľadom na životné prostredie a kvalitou svojich hračiek. Výrobky v kategórii detské stavebnice nie sú tým jediným, čo táto úspešná firma vyrába.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery36*15*26 cm
Rozmery balenia60*40*30 cm
Hmotnosť0,68 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.