25,99 €
18,58
Množstvo:
Tovar skladom
Do zoznamu prianí Odporučiť
Popis produktu

Detská stavebnica Abrick Pirátska loď je určená pre všetkých chlapcov od 18 mesiacov, ktorí milujú hry na pirátov. Na lodi sa nachádza všetko, čo k takému prostrediu patrí. Veľká loď s plachtou, kotvou, výhliadkovou plošinou, truhlica s pokladom, 3 figúrky pirátov a rôzne iné doplnky. Dieliky tejto detskej stavebnice sú vyrobené z kvalitného plastu bez ostrých hrán a sú kombinovateľné s dielikmi iných stavebníc Écoiffier Abrick

Stavebnice tohto druhu sú sú bezpečné, ľahké, farba je nestierateľná a zdraviu neškodná. Vhodné sú zvlášť na rozvoj jemnej motoriky, pozornosti a rozoznávania farieb. Zároveň kreatívnym spôsobom rozvíjajú fantáziu a zaháňajú nudu - dieťa zabavia na dlhé hodiny, či už sa hrá samo alebo s kamarátmi. Vhodné sú tiež do predškolských zariadení. Pirátska loď je výbornou hračkou, ktorá prispieva k všestrannému rozvoju detí.

Dieliky stavebnice sú primerane veľké, ľahko sa skladajú a zároveň sa ľahko rozkladajú. Rozmery stavebnice sú 43*19*35 cm. Detské stavebnice Abrick zabavia dieťa na dlhé hodiny, či už sa hrá samo alebo s kamarátmi. Francúzsky producent Écoiffier je spoločnosť s dlhou históriou, ktorá sa venuje výrobe hračiek pre európsky trh. Je známa svojim dôrazom na dizajn, ekologickú výrobu s ohľadom na životné prostredie a kvalitou svojich hračiek. Écoiffier využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí.

Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery43*19*35 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,86 kg
Farbahnedá
Export mikrostránkyÁno

Kontakt

Polia s * sú povinné
captcha
loader  Načítavam hodnotenia...