Stavebnica Pirátska loď Abrick Écoiffier s 3 postavičkami od 18 mes

Popis produktu

Detská stavebnica Abrick Pirátska loď je určená pre všetkých chlapcov od 18 mesiacov, ktorí milujú hry na pirátov. Na lodi sa nachádza všetko, čo k takému prostrediu patrí. Veľká loď s plachtou, kotvou, výhliadkovou plošinou, truhlica s pokladom, 3 figúrky pirátov a rôzne iné doplnky. Dieliky tejto detskej stavebnice sú vyrobené z kvalitného plastu bez ostrých hrán a sú kombinovateľné s dielikmi iných stavebníc Écoiffier Abrick

Stavebnice tohto druhu sú sú bezpečné, ľahké, farba je nestierateľná a zdraviu neškodná. Vhodné sú zvlášť na rozvoj jemnej motoriky, pozornosti a rozoznávania farieb. Zároveň kreatívnym spôsobom rozvíjajú fantáziu a zaháňajú nudu - dieťa zabavia na dlhé hodiny, či už sa hrá samo alebo s kamarátmi. Vhodné sú tiež do predškolských zariadení. Pirátska loď je výbornou hračkou, ktorá prispieva k všestrannému rozvoju detí.

Dieliky stavebnice sú primerane veľké, ľahko sa skladajú a zároveň sa ľahko rozkladajú. Rozmery stavebnice sú 43*19*35 cm. Detské stavebnice Abrick zabavia dieťa na dlhé hodiny, či už sa hrá samo alebo s kamarátmi. Francúzsky producent Écoiffier je spoločnosť s dlhou históriou, ktorá sa venuje výrobe hračiek pre európsky trh. Je známa svojim dôrazom na dizajn, ekologickú výrobu s ohľadom na životné prostredie a kvalitou svojich hračiek. Écoiffier využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí.

Doprava 79
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery43*19*35 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,86 kg
Farbahnedá
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...