Stavebnica Peppa Pig Starter Set PlayBig Bloxx BIG s figúrkou - sada 3 druhov od 1,5-5 rokov

Popis produktu

Nádherná sada 3 druhov stavebníc Peppa Pig Starter Set od nemeckého výrobcu BIG poteší každé dieťa už od 18 mesiacov. Animovaný motív televíznej série Peppa Pig, ktoré najmenšie deti zabáva v televízii už niekoľko rokov zaručí, že tieto rozprávkové skladačky si obľúbia chlapci aj dievčatá. Z kúskov skladačky sa dajú postaviť stavebnice s rozličným lokalitami, v ktorých sa deti zahrajú s figúrkami na pretekárov, záhradníkov alebo si zaplávajú v člne. Stavebnice sú vyhotovené z kvalitných materiálov, jednotlivé kocky do seba bez problémov zapadajú, deti môžu svoje stavby a výtvory obmieňať.

Stavebnica PlayBIG Bloxx je kompatibilná so stavebnicami LEGO. Chlapci a dievčatá si teda môžu skombinovať svoje kocky LEGO a BIG a postaviť ešte väčšie a krajšie stavby, domčeky a iné stavebné diela. Stavebnice majú veľký vplyv na správny vývoj dieťaťa. Keď dieťatko plánuje, navrhuje a stavia zábavné stavby, hrá sa s figúrkami a rozvíja pri tom svoju fantáziu, predstavivosť a logické myslenie. Ďalej sa prostredníctvom skladania rozvíjajú aj pohybové zručnosti a jemná motorika, deti spoznávajú farby a tvary, vymýšľajú si dobrodružstvá pre svoje obľúbené figúrky.

BIG je špičkový nemecký výrobca, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek pre deti. Jej symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky BIG. Rodičia tejto značke dôverujú kvôli jej preukázanej bezpečnosti, najvyspelejšej technike pri výrobe a používaniu neškodných a recyklovateľných materiálov. Plastové dieliky stavebnice sa vyznačujú vysokou UV stabilitou, takže si zachovajú svoje krásne farby aj po dlhom čase.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery15,5*10*8 cm
Hmotnosť60 g
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.