Stavebnica Peppa Pig Play House PlayBig Bloxx BIG domček so šmykľavkou a hojdačkou 2 postavičky 72 dielov od 1,5-5 rokov

Popis produktu

Stavebnica Peppa Pig Play House od nemeckého výrobcu BIG predstavuje vynikajúci darček pre všetkých chlapcov a dievčatá už od 18 mesiacov. Moderná 72-dielna stavebnica obsahuje 2 figúrky prasiatok a kvalitné dieliky na stavbu 2-poschodového domčeka s podkrovím. Stavebnica umožní deťom zahrať sa s domčekom po poskladaní zo všetkých strán - z vnútornej a vonkajšej strany. Na prízemí domčeka je pre figúrky pripravená oddychová zóna, kde si môžu sadnúť ku stolíku a relaxovať, vrchná časť domčeka, na ktorú vedú modré schody, je vybavená veľkou zelenou šmykľavkou. Na nej sa budú prasiatka veselo spúšťať a zabavia sa aj na originálnej oranžovej hojdačke.

Jednotlivé dieliky stavebnice sú vyrobené v nádherných farbách s obrázkami kvetov, rastlín, zvierat a hmyzu, ktoré sa dieťa učí rozoznávať a tak si cibrí aj kognitívne schopnosti. Rozprávkový motív prasiatka Peppa Pig umocňuje detské zážitky pri hre so stavebnicou, podnecujú ich fantáziu a predstavivosť. Oblé dieliky sú vyrobené z prvotriedneho materiálu a veľkosťou sú prispôsobené pre malé detské rúčky, pomáhajú im rozvíjať jemnú motoriku, logické myslenie a priestorové videnie. Stavebnica PlayBIG Bloxx je kompatibilná so stavebnicami LEGO. Chlapci a dievčatá si teda môžu skombinovať svoje kocky LEGO a BIG a postaviť ešte väčšie a krajšie stavby, domčeky a iné stavebné diela.

BIG je nemecký výrobca, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek pre deti. Jej symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky BIG. Rodičia tejto značke dôverujú kvôli jej preukázanej bezpečnosti, najvyspelejšej technike pri výrobe a používaniu neškodných a recyklovateľných materiálov. Plastové dieliky stavebnice sa vyznačujú vysokou UV stabilitou, takže si zachovajú svoje krásne farby aj po dlhom čase.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery36*29*32 cm
Celková výška30 cm
Hmotnosť1 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.