Stavebnica Peppa Pig Lekársky kufrík PlayBIG Bloxx BIG v nemocnici s 2 figúrkami 32 dielov od 1,5-5 rokov

Popis produktu

Stavebnica Lekársky kufrík je originálna hračka, vhodná pre všetky deti od 18 mesiacov. Jednotlivé dieliky stavebnice sa vyznačujú žiarivými farbami a precízne spracovanými detailami, takže u detí podnecujú fantáziu predstavivosť. Malý stavitelia sa môžu tešiť aj na legendárne figúrky z rozprávky Peppa Pig, s ktorými sa zabavia na dlhé hodiny. Táto krásna stavebnica si získa pozornosť každého dieťaťa aj vďaka 32 dielikom, so všetkým príslušenstvom pre malého lekára. Celá stavebnica prichádza v praktickom modrom kufríku, takže si ju chlapci môžu vziať so sebou kamkoľvek. Výhodou stavebníc radu PlayBIG Bloxx je, že sú kompatibilné so stavebnicami Lego, takže si ich deti môžu kombinovať a vytvárať krajšie a väčšie stavby. Jednotlivé kocky do seba bez problémov zapadajú.

Detské stavebnice BIG sú nielen veľmi zábavnou a veselou hračkou, ale majú obrovský význam pri vývine dieťaťa. Keď dieťatko plánuje, navrhuje, vymýšľa, stavia a búra všelijaké domčeky, hradby a bunkre, rozvíja pri tom svoju fantáziu, predstavivosť, kreatívne myslenie. Keď uvažuje nad tým, ako do seba jednotlivé kocky zapadajú, rozvíja aj svoje logické myslenie. Ďalej sa prostredníctvom detskej skladačky rozvíjajú aj pohybové zručnosti a jemná motorika, deti spoznávajú farby a tvary, učia sa o nových veciach. Zakúpte teda túto úžasnú pestrofarebnú rozprávkovú skladačku svojim najmenším, aby tvorili, vymýšľali, zabávali sa a rozvíjali svoju kreativitu na maximum.

BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek pre deti. Jej symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky BIG. Rodičia tejto značke dôverujú a chvália ju hlavne kvôli preukázanej bezpečnosti, najvyspelejšej technike pri výrobe a používaniu neškodných a recyklovateľných materiálov.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery10*29*24 cm
Hmotnosť0,9 kg
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.