Stavebnica Peppa Pig Funny Eggs PlayBig Bloxx BIG vo vajíčku - so sovou od 1,5-5 rokov

Popis produktu

Stavebnica Peppa Pig Funny Eggs od nemeckého výrobcu BIG predstavuje skvelý darček pre všetkých chlapcov a dievčatá od 18 mesiacov. V praktickom plastovom vajíčku sa nachádzajú figúrky ovečka Suzy a sovička, ktoré deti poznajú z obľúbenej animovanej televíznej série Peppa Pig. Figúrky sú vyrobené z kvalitných plastových dielov, umožňujú deťom ľahkú manipuláciu. Nádherné farby na figúrkach upútajú deti na prvý pohľad, zabavia sa s nimi na dlhé hodiny. Figúrky sú prispôsobené malým detským prštekom, sú príjemne oblé.

Výhoda figúriek PlayBIG Bloxx spočíva v tom, že sú kompatibilné so stavebnicami LEGO. Vaše najmenšie deti si teda môžu skombinovať figúrky s kockami LEGO a BIG a rozšíriť tak rodinku vo svojej stavebnici. Detské stavebnice sú nielen veľmi zábavnou a veselou hračkou, ale majú veľký vplyv na vývoj dieťaťa. Keď dieťatko plánuje, navrhuje, vymýšľa, stavia zábavné stavby, hrá sa s figúrkami a rozvíja pri tom svoju fantáziu, predstavivosť a logické myslenie. Ďalej sa prostredníctvom detskej skladačky rozvíjajú aj pohybové zručnosti a jemná motorika, deti spoznávajú farby a tvary, učia sa o nových veciach.

BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek pre deti. Jej symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky BIG. Rodičia tejto značke dôverujú a chvália ju hlavne kvôli preukázanej bezpečnosti, najvyspelejšej technike pri výrobe a používaniu neškodných a recyklovateľných materiálov. Plastové dieliky stavebnice sa vyznačujú vysokou UV stabilitou, takže si zachovajú svoje krásne farby aj po dlhom čase.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery10*7*7 cm
Hmotnosť45 g
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.