Stavebnica Peppa Pig Fire Engine PlayBIG Bloxx BIG Požiarnické auto s 2 figúrkami 40 dielov od 1,5-5 rokov

Popis produktu

Stavebnica PlayBIG Bloxx Fire Engine je vynikajúci darček pre všetkých šikovných chlapcov a dievčatá už od 18 mesiacov. Nadčasová detská stavebnica je vyhotovená s motívom populárneho prasiatka Peppa Pig, takže si ihneď získa vašich najmenších. Deti sa môžu tešiť na skladanie originálneho hasičského autíčka s rôznymi doplnkami, pričom budú mať k dispozícii aj 2 veselé figúrky prasiatok. Pestrofarebná sada obsahuje 40 kvalitných dielikov, ktoré zabavia deti na dlhé hodiny. Skladajú stavebnicu a zároveň vymýšľajú dobrodružstvá pri hasení požiarov. Najväčšou výhodou stavebnice PlayBIG Bloxx spočíva v tom, že je kompatibilná so stavebnicami LEGO. Vaše najmenšie deti si teda môžu skombinovať svoje kocky LEGO a BIG a postaviť ešte väčšie a lepšie stavby, domčeky a iné stavebné diela.

Detské stavebnice sú nielen veľmi zábavnou a veselou hračkou, ale majú veľký vplyv na vývoj dieťaťa. Keď dieťatko plánuje, navrhuje, vymýšľa, stavia zábavné stavby, hrá sa s figúrkami a rozvíja pri tom svoju fantáziu, predstavivosť, kreatívne myslenie. Keď uvažuje nad tým, ako do seba jednotlivé kocky zapadajú, rozvíja aj svoje logické myslenie. Ďalej sa prostredníctvom detskej skladačky rozvíjajú aj pohybové zručnosti a jemná motorika, deti spoznávajú nové farby a tvary, učia sa o nových veciach. Celková výška stavebnice je 16 cm.

BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek pre deti. Jej symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky BIG. Rodičia tejto značke dôverujú a chvália ju hlavne kvôli preukázanej bezpečnosti, najvyspelejšej technike pri výrobe a používaniu neškodných a recyklovateľných materiálov. Plastové dieliky stavebnice sa vyznačujú vysokou UV stabilitou, takže si zachovajú svoje krásne farby aj po dlhom čase.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery25*15*16 cm
Celková výška16 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,37 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.