Stavebnica Peppa Pig Family Car PlayBig Bloxx BIG s 2 figúrkami v autíčku na pumpe 28 dielov od 1,5-5 rokov

Popis produktu

Stavebnica Peppa Pig Family Car od nemeckého výrobcu BIG predstavuje skvelý darček pre chlapcov a dievčatá od 18 mesiacov. Originálna 28-dielna stavebnica obsahuje kvalitné dieliky na stavbu autíčka a benzínovej stanice. Žltá benzínová stanica a krásne červené autíčko zaujmú deti na prvý pohľad. Súčasťou stavebnice sú aj 2 figúrky prasiatok, ktoré spolu cestujú v autíčku a cestou sa zastavia natankovať na pumpe. Detská stavebnica zabaví deti na dlhé roky a prinesie im veľa radostných zážitkov.

Jednotlivé dieliky stavebnice sú vyrobené v nádherných farbách s veselými obrázkami. Rozprávkový motív prasiatka Peppa Pig umocňuje detské zážitky pri hre so stavebnicou, podnecujú ich fantáziu a predstavivosť. Oblé dieliky sú vyrobené z prvotriedneho materiálu a veľkosťou sú prispôsobené pre malé detské rúčky, pomáhajú im rozvíjať jemnú motoriku, logické myslenie a priestorové videnie. Stavebnica PlayBIG Bloxx je kompatibilná so stavebnicami LEGO. Chlapci a dievčatá si teda môžu skombinovať svoje kocky LEGO a BIG a postaviť ešte väčšie a krajšie stavby, domčeky a iné stavebné diela.

BIG je nemecký výrobca, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek pre deti. Jej symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky BIG. Rodičia tejto značke dôverujú kvôli jej preukázanej bezpečnosti, najvyspelejšej technike pri výrobe a používaniu neškodných a recyklovateľných materiálov. Plastové dieliky stavebnice sa vyznačujú vysokou UV stabilitou, takže si zachovajú svoje krásne farby aj po dlhom čase.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery26*13*14 cm
Rozmery balenia27*30*49 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,33 kg
Dieliky puzzle28 dielikov
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.