Stavebnica Peppa Pig Camping set PlayBIG Bloxx BIG 25 dielov v prírode s 2 figúrkami od 1,5-5 rokov

Popis produktu

Stavebnica PlayBIG Bloxx Peppa Pig je perfektná hračka pre všetky deti od 18 mesiacov. Rozprávkový motív prasiatka Peppa zabáva najmenšie deti už niekoľko rokov. Zaručí, že túto rozprávkovú skladačku bude milovať každý malý chlapček aj dievčatko. Z kúskov skladačky si detičky postavia kempingové miesto, na ktorom môžu usporiadať piknik, vychutnať si táborovú atmosféru, postaviť stany alebo sa prevážať na kanoe. Kocky stavebnice sú polepené rôznymi obrázkami a stavebnica poskytuje veľa možností na stavanie a vymýšľanie každému dieťatku. Najlepšie na detskej stavebnici BIG je to, že je kompatibilná s kockami Lego. Vaše deti si ich môžu skombinovať a stavať rôzne stavby a rozvíjať svoju fantáziuv. Stavebnica má 25 dielikov a sú v nej 2 figúrky.

Detské stavebnice Lego či BIG sú nielen veľmi zábavnou a veselou hračkou, ale majú obrovský význam pri vývine dieťaťa. Keď dieťa uvažuje nad tým, ako do seba jednotlivé kocky zapadajú, rozvíja svoje logické myslenie. Ďalej sa prostredníctvom detskej skladačky rozvíjajú aj pohybové zručnosti a jemná motorika, deti spoznávajú farby a tvary, učia sa o nových veciach. Keď dieťatko plánuje, navrhuje, vymýšľa, stavia a búra všelijaké domčeky, hradby a bunkre, rozvíja pri tom svoju fantáziu, predstavivosť, kreatívne myslenie. Zakúpte teda túto úžasnú pestrofarebnú rozprávkovú skladačku svojim najmenším, aby tvorili, vymýšľali, zabávali sa a rozvíjali svoju kreativitu na maximum.

BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý vyrába kvalitné plastové hračky a má celosvetovo silné postavenie vo výrobe hračiek. Jeho symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky BIG. Rodičia tejto značke dôverujú a chvália ju hlavne kvôli preukázanej bezpečnosti, najvyspelejšej technike pri výrobe a používaniu neškodných a recyklovateľných materiálov.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodNemecko
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.