Stavebnica Peppa Pig Campervan PlayBig Bloxx BIG auto karavan s výbavou a 2 postavičky 52 dielov od 1,5-5 rokov

Popis produktu

Stavebnica Peppa Pig Campervan od nemeckého výrobcu BIG zabaví chlapcov a dievčatá už od 18 mesiacov. Originálna 52-dielna stavebnica obsahuje kvalitné dieliky na stavbu originálneho žltého karavanu s výbavu, pričom sa môžu tešiť aj na 2 figúrky prasiatok, s ktorými zažijú skvelé zážitky. V karavane nájdu postieľku, sporák na varenie, hrniec, čajník, pri vonkajšom posedení využijú aj stolík s 2 stoličkami na sedenie, na ktoré môžu figúrky usadiť a užívať si grilovanie. Štýlová stavebnica karavanu s motívom animovanej televíznej série Peppa Pig je tým najlepším darčekom pre každé dieťa, ktoré začína so svetom stavebníc. 

Stavebnica PlayBIG Bloxx je kompatibilná so stavebnicami LEGO. Chlapci a dievčatá si teda môžu skombinovať svoje kocky LEGO a BIG a postaviť ešte väčšie a krajšie stavby, domčeky a iné stavebné diela. Stavebnice majú veľký vplyv na správny vývoj dieťaťa. Keď dieťatko plánuje, navrhuje, vymýšľa, stavia zábavné stavby, hrá sa s figúrkami a rozvíja pri tom svoju fantáziu, predstavivosť a logické myslenie. Ďalej sa prostredníctvom skladania rozvíjajú aj pohybové zručnosti a jemná motorika, deti spoznávajú farby a tvary, učia sa o nových veciach.

BIG je nemecký výrobca, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek pre deti. Jej symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky BIG. Rodičia tejto značke dôverujú kvôli jej preukázanej bezpečnosti, najvyspelejšej technike pri výrobe a používaniu neškodných a recyklovateľných materiálov. Plastové dieliky stavebnice sa vyznačujú vysokou UV stabilitou, takže si zachovajú svoje krásne farby aj po dlhom čase.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery9*35*23 cm
Celková výška23 cm
Hmotnosť550 g
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.