Stavebnica Peppa Pig Camper PlayBIG Bloxx BIG kempovanie s karavanom so 4 figúrkami 54 dielov od 18 mes

Popis produktu

Stavebnica PlayBIG Bloxx Camper predstavuje originálny darček pre všetky šikovné deti od 18 mesiacov. Praktická detská stavebnica je vyhotovená s motívom populárneho prasiatka Peppa Pig, takže si ihneď získa chlapcov a dievčatá. Malí konštruktéri sa môžu tešiť na zábavné skladanie žltého karavanu s príslušenstvom, pričom sa na zábavné kempovanie vydajú spolu so 4 postavičkami prasiatok. Pestrofarebná sada obsahuje 54 kvalitných dielikov, ktoré zabavia deti na dlhé hodiny. Dieťa si stavia stavebnicu podľa svojich predstáv a zároveň vymýšľa dobrodružstvá pre veselé prasiatka. Najväčšou výhodou stavebnice PlayBIG Bloxx spočíva v tom, že je kompatibilná so stavebnicami LEGO. Vaše najmenšie deti si teda môžu skombinovať svoje kocky LEGO a BIG a postaviť ešte väčšie a lepšie stavby, domčeky a iné stavebné diela.

Detské stavebnice sú nielen veľmi zábavnou a veselou hračkou, ale majú veľký vplyv na vývoj dieťaťa. Keď dieťatko plánuje, navrhuje, vymýšľa, stavia zábavné stavby, hrá sa s figúrkami a rozvíja pri tom svoju fantáziu, predstavivosť, kreatívne myslenie. Keď uvažuje nad tým, ako do seba jednotlivé kocky zapadajú, rozvíja aj svoje logické myslenie. Ďalej sa prostredníctvom detskej skladačky rozvíjajú aj pohybové zručnosti a jemná motorika, deti spoznávajú farby a tvary, učia sa o nových veciach. Celková výška stavebnice je 17 cm.

BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek pre deti. Jej symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky BIG. Rodičia tejto značke dôverujú a chvália ju hlavne kvôli preukázanej bezpečnosti, najvyspelejšej technike pri výrobe a používaniu neškodných a recyklovateľných materiálov. Plastové dieliky stavebnice sa vyznačujú vysokou UV stabilitou, takže si zachovajú svoje krásne farby aj po dlhom čase.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery20*22*17 cm
Celková výška17 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,59 kg
Farbažltá
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné