Stavebnica Peppa Pig Family House PlayBig Bloxx BIG so 4 figúrkami a 3 poschodiami 86 dielov od od 1,5-5 rokov

Popis produktu

Stavebnica Peppa Pig Family House od nemeckého výrobcu BIG predstavuje vynikajúci darček pre všetky deti už od 18 mesiacov. Moderná 86-dielna stavebnica obsahuje 4 figúrky prasiatok a kvalitné dieliky na stavbu 3-poschodového domčeka s podkrovím. Na prízemí domčeka je pre figúrky pripravená kuchynská zóna s jedálenským stolíkom, na prvom poschodí sa nachádza spálňa a v podkroví kúpeľňa a izbička s počítačom. Štýlový domček prinesie deťom veľa radostných chvíľ pri hre s rodinkou obľúbených prasiatok.

Jednotlivé dieliky stavebnice sú vyrobené v nádherných farbách a vyzdobené rôznymi obrázkami, ktoré sa dieťa učí rozoznávať a tak si cibrí aj kognitívne schopnosti. Rozprávkový motív prasiatka Peppa Pig umocňuje detské zážitky pri hre so stavebnicou, podnecujú ich fantáziu a predstavivosť. Oblé dieliky sú vyrobené z prvotriedneho materiálu a veľkosťou sú prispôsobené pre malé detské rúčky, pomáhajú im rozvíjať jemnú motoriku, logické myslenie a priestorové videnie. Stavebnica PlayBIG Bloxx je kompatibilná so stavebnicami LEGO. Chlapci a dievčatá si teda môžu skombinovať svoje kocky LEGO a BIG a postaviť ešte väčšie a krajšie stavby, domčeky a iné stavebné diela.

BIG je nemecký výrobca, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek pre deti. Jej symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky BIG. Rodičia tejto značke dôverujú kvôli jej preukázanej bezpečnosti, najvyspelejšej technike pri výrobe a používaniu neškodných a recyklovateľných materiálov. Plastové dieliky stavebnice sa vyznačujú vysokou UV stabilitou, takže si zachovajú svoje krásne farby aj po dlhom čase.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery26*17*37 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,4 kg
Dieliky puzzle86 dielikov
Farbažltá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.