Stavebnica Peppa Pig Train Fun PlayBIG Bloxx železnica s vlakom a domčekom s 2 figúrkami od 1,5-5 rokov

Popis produktu

Stavebnica Pepa Pig Train Fun PlayBIG Bloxx od nemeckého výrobcu BIG predstavuje skvelú hračku pre všetky deti už od 18 mesiacov, ktoré túžia po vlastnej železničnej dráhe. Praktická detská stavebnica je vyhotovená s motívom populárneho prasiatka Peppa Pig, takže si ihneď získa chlapcov a dievčatá. Malí konštruktéri sa môžu tešiť bohatú sadu 46 dielikov, vďaka ktorým si dokážu poskladať oválnu vláčikodráhu s červeným rušňom s 2 vozňami, železničný domček, priecestie s rampami, signalizáciou a veľkú radosť budú mať aj z 2 figúrok prasiatok - rušňovodič a cestujúci. Lokomotíva dokáže vydávať zvuky, funguje na 3 batérie typu AA/LR6 (nie sú súčasťou balenia).

Dieťa si stavia stavebnicu podľa svojich predstáv a zároveň vymýšľa dobrodružstvá pre veselé prasiatka. Najväčšou výhodou stavebnice PlayBIG Bloxx spočíva v tom, že je kompatibilná so stavebnicami LEGO. Vaše najmenšie deti si teda môžu skombinovať svoje kocky LEGO a BIG a postaviť ešte väčšie a lepšie stavby, domčeky a iné stavebné diela. Detské stavebnice sú nielen veľmi zábavnou a veselou hračkou, ale majú veľký vplyv na vývoj dieťaťa. Keď dieťatko plánuje, navrhuje, vymýšľa, stavia zábavné stavby, hrá sa s figúrkami a rozvíja pri tom svoju fantáziu, predstavivosť a logické myslenie. Ďalej sa prostredníctvom detskej skladačky rozvíjajú aj pohybové zručnosti a jemná motorika, deti spoznávajú farby a tvary, učia sa o nových veciach.

BIG je špičkový nemecký výrobca, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek. Jej symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky BIG. Rodičia tejto značke dôverujú a chvália ju hlavne kvôli preukázanej bezpečnosti, najvyspelejšej technike pri výrobe a používaniu neškodných a recyklovateľných materiálov. Plastové dieliky stavebnice sa vyznačujú vysokou UV stabilitou, takže si zachovajú svoje krásne farby aj po dlhom čase.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery83*58*17 cm
Celková výška17 cm
Celková dĺžka83 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,0 kg
NoteBattery: 2 x AA/LR6 (not included)
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.