Stavebnica Peppa Pig Grandparents House PlayBIG Bloxx domček starých rodičov s 3 figúrkami od 1,5-5 rokov

Popis produktu

Stavebnica Peppa Pig Grandparents House PlayBIG Bloxx je perfektný darček pre všetkých chlapcov a dievčatá od 18 mesiacov. Tešiť sa môžu na 86-dielnu stavebnicu, ktorá obsahuje 3 figúrky prasiatok a kvalitné dieliky na stavbu 2-poschodového domčeka s podkrovím. Stavebnica umožní deťom zahrať sa s domčekom z oboch strán - z vnútornej a vonkajšej časti. V interiéri domčeka sa nachádza kuchynka so spotrebičmi, jedálenským stolom a stoličkami, na druhom poschodí je spálňa a z podkrovia môžu prasiatka sledovať nočnú oblohu teleskopom. Z prednej strany domčeka s okienkami objavia deti predzáhradku s bielym plotom, stromami a rastlinkami, o ktoré sa naučia starať. Stavebnica domčeka starých rodičov s motívom animovanej postavičky prasiatka Peppa Pig zabaví deti na dlhé roky.

Stavebnica PlayBIG Bloxx je kompatibilná so stavebnicami LEGO. Chlapci a dievčatá si teda môžu skombinovať svoje kocky LEGO a BIG a postaviť ešte väčšie a krajšie stavby, domčeky a iné stavebné diela. Stavebnice majú veľký vplyv na správny vývoj dieťaťa. Keď dieťatko plánuje, navrhuje, vymýšľa, stavia zábavné stavby, hrá sa s figúrkami a rozvíja pri tom svoju fantáziu, predstavivosť a logické myslenie. Ďalej sa prostredníctvom skladania rozvíjajú aj pohybové zručnosti a jemná motorika, deti spoznávajú farby a tvary, učia sa o nových veciach.

BIG je nemecký výrobca, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek pre deti. Jej symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky BIG. Rodičia tejto značke dôverujú kvôli jej preukázanej bezpečnosti, najvyspelejšej technike pri výrobe a používaniu neškodných a recyklovateľných materiálov. Plastové dieliky stavebnice sa vyznačujú vysokou UV stabilitou, takže si zachovajú svoje krásne farby aj po dlhom čase.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery26*33*37 cm
Celková výška37 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,0 kg
Farbafialová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.