Stavebnica Peppa Pig Basic Sets II. PlayBIG Bloxx s figúrkou v izbe od 18 mes

Popis produktu

Stavebnica Peppa Pig Basic Sets II. PlayBIG Bloxx od nemeckého výrobcu BIG je skvelým darčekom pre všetky deti a najmä dievčatá od 18 mesiacov, ktoré rado stavia stavebnice. Detská stavebnica je vyhotovená s motívom populárneho prasiatka Peppa Pig, ktoré poznajú deti po celom svete. V 15-dielnej pestrofarebnej stavebnici sa nachádza figúrka prasiatka v izbičke s ružovým stolom, stoličkami, obrazom, skrinkou, hračkou šaša a truhlicou, v ktorej je usmiata opička. Dieťa si stavia stavebnicu podľa svojich predstáv a po dokončení stavby sa môže zahrať s prasiatkom v jeho novej izbičke.

Výhodou stavebnice PlayBIG Bloxx je to, že je kompatibilná so stavebnicami LEGO. Najmenšie deti si teda môžu skombinovať svoje kocky LEGO a BIG a postaviť ešte väčšie a krajšie stavby, domčeky a iné stavebné diela. Detské stavebnice sú nielen veľmi zábavnou a veselou hračkou, ale majú veľký vplyv na vývoj dieťaťa. Keď dieťatko plánuje, navrhuje, vymýšľa, stavia zábavné stavby, hrá sa s figúrkami a rozvíja pri tom svoju fantáziu, predstavivosť a logické myslenie. Ďalej sa prostredníctvom skladania rozvíjajú aj pohybové zručnosti a jemná motorika, deti spoznávajú farby a tvary, učia sa o nových veciach.

BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek pre deti. Jej symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky BIG. Rodičia tejto značke dôverujú a chvália ju hlavne kvôli preukázanej bezpečnosti, najvyspelejšej technike pri výrobe a používaniu neškodných a recyklovateľných materiálov. Plastové dieliky stavebnice sa vyznačujú vysokou UV stabilitou, takže si zachovajú svoje krásne farby aj po dlhom čase.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery21*18*12 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,11 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.