Stavebnica Peppa Pig Basic Sets II. PlayBIG Bloxx s figúrkou v kuchyni od 18 mes

Popis produktu

Stavebnica Peppa Pig Basic Sets II. PlayBIG Bloxx je tým najkrajším darčekom pre každé dieťa od 18 mesiacov, ktoré by si rado poskladalo svoju prvú stavebnicu. Detská stavebnica je vyhotovená s motívom obľúbeného prasiatka Peppa Pig, takže ihneď zaujme chlapcov a dievčatá. V 17-dielnej pestrofarebnej stavebnici sa nachádza figúrka prasiatka, ktoré oslavuje narodeniny v kuchyni s darčekom, balónom, tortou a čajovou súpravou so stolíkom a stoličkami. Dieťa si stavia stavebnicu podľa svojich predstáv a zažije s prasiatkom skvelú narodeninovú oslavu.

Výhodou stavebnice PlayBIG Bloxx je to, že je kompatibilná so stavebnicami LEGO. Najmenšie deti si teda môžu skombinovať svoje kocky LEGO a BIG a postaviť ešte väčšie a krajšie stavby, domčeky a iné stavebné diela. Detské stavebnice sú nielen veľmi zábavnou a veselou hračkou, ale majú veľký vplyv na vývoj dieťaťa. Keď dieťatko plánuje, navrhuje, vymýšľa, stavia zábavné stavby, hrá sa s figúrkami a rozvíja pri tom svoju fantáziu, predstavivosť a logické myslenie. Ďalej sa prostredníctvom skladania rozvíjajú aj pohybové zručnosti a jemná motorika, deti spoznávajú farby a tvary, učia sa o nových veciach.

BIG je popredný nemecký výrobca, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek. Jej symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky BIG. Rodičia tejto značke dôverujú a chvália ju hlavne kvôli preukázanej bezpečnosti, najvyspelejšej technike pri výrobe a používaniu neškodných a recyklovateľných materiálov. Plastové dieliky stavebnice sa vyznačujú vysokou UV stabilitou, takže si zachovajú svoje krásne farby aj po dlhom čase.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery21*18*12 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,11 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.