Stavebnica Peppa Pig Starter Sets PlayBIG Bloxx s figúrkou - sada 3 druhov od 1,5-5 rokov

Popis produktu

Stavebnica Peppa Pig Starter Sets PlayBIG Bloxx obsahuje až 3 druhy stavebníc s motívom prasiatka Peppa Pig, takže zaujme každé dieťa už od 18 mesiacov. Chlapci a dievčatá sa môžu tešiť na bohaté množstvo doplnkov, vďaka ktorým si poskladajú stavebnicu s koníkom, člnom a pretekárskym autíčkom. S veselou figúrkou prasiatka si tak môžu vymýšľať rôzne dobrodružstvá a zahrať sa aj so svojimi súrodencami a kamarátmi. Stavebnicová sada je skvelou voľbou pre všetky deti, ktoré ešte len začínajú so stavebnicami.

Výhoda stavebnice PlayBIG Bloxx je v tom, že je kompatibilná so stavebnicami LEGO. Vaše najmenšie deti si teda môžu skombinovať svoje kocky LEGO a BIG a postaviť ešte väčšie a lepšie stavby, domčeky a iné stavebné diela. Detské stavebnice sú nielen veľmi zábavnou a veselou hračkou, ale majú veľký vplyv na vývoj dieťaťa. Keď dieťatko plánuje, navrhuje, vymýšľa, stavia zábavné stavby, hrá sa s figúrkami a rozvíja pri tom svoju fantáziu, predstavivosť a logické myslenie. Ďalej sa prostredníctvom detskej skladačky rozvíjajú aj pohybové zručnosti a jemná motorika, deti spoznávajú farby a tvary.

BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek pre deti. Jej symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky BIG. Rodičia tejto značke dôverujú a chvália ju hlavne kvôli preukázanej bezpečnosti, najvyspelejšej technike pri výrobe a používaniu neškodných a recyklovateľných materiálov. Plastové dieliky stavebnice sa vyznačujú vysokou UV stabilitou, takže si zachovajú svoje krásne farby aj po dlhom čase.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery13*9*7 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,11 kg
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.